Мама покійного Кузьми Скрябіна відповіла, чому він ніколи не співав для військових

Мама загиблого 2 лютого 2015 року музиканта Кузьми Скрябіна розповіла, чому її син ніколи не співав для військових. В інтерв'ю Тарасу Себестяновичу для YouTube-каналу ТОР вона сказала, передають Патріоти України.

"Андрій, коли їздив на схід, ніколи їм не співав. Він привозив те, що повинен був їм привезти. Вони сідали, розмовляли, він міг розповісти якісь смішні історії, але ніколи не співав. Завжди говорив: "Для чого їм співати? Може вони зараз загинуть. Їм що, пісні потрібні? Їх потрібно нагодувати, одягнути, зброю дати, машину купити", - цитує слова свого покійного сина Ольга Михайлівна.

Також жінка додала, що її син досить часто їздив на позиції до військових, багато їм допомагав. Збирався їхати туди 7 лютого 2015 року, але не дожив до поїздки п'ять днів.

"Хоч би совість мав!": Влада Яму захейтили у мережі за фото з Маямі

субота, 4 лютий 2023, 8:30

Відомий український танцівник та суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма, якому раніше дісталося від підписників за фото з дельфінами, знову викликав у мережі хвилю обурення. Цього разу - через фото з сонячного Маямі, передають Патріоти України. Напередод...

У Франції помер всесвітньо відомий кутюр'є

субота, 4 лютий 2023, 6:00

У п'ятницю, 3 лютого, в курортному бритонському містечку Портсаль, на крайньому Заході Франції, помер всесвітньо відомий кутюр'є Пако Рабан. Йому було 88 років. Причина смерті поки що не називається. За всієї його слави Рабан надійно зберігав подробиці...