"Мандрівник у часі": Знаменитий голлівудський актор засвітився на містичному знімку часів Другої світової

Американець заявив, що всесвітньо відомий актор Том Генкс є "мандрівником у часі". Сталося це після того, як чоловік побачив фотографію людини, яка зустрічалася з його дідом Мітчеллом Маркоу під час Другої світової війни. Про це повідомляє Daily Star, передають Патріоти України.

Схожість дійсно вражає, адже людина на фото нагадує 67-річного актора та режисера. Колишній військовослужбовець ВМС США розмістив фотографію у фейсбуці у популярній групі, присвяченій подорожам у часі, 2020 року, але тепер зображення спливло знову.

"Я думаю, що Том Генкс може бути мандрівником у часі. Подивіться на цю стару фотографію, яку я знайшов в альбомі мого діда, присвяченому Другій світовій війні. Він зробив цей знімок у 1944 – 1945 років під час служби на острові Тініан у південній частині Тихого океану", – написав американець.

Американець також розповів про свого дідуся Мітчелла Маркоу, який був санітаром. Чоловік розпитував у дідуся про того хлопця на фотографії перед його смертю, але той не зміг згадати ім'я людини на знімку.

Згодом чоловік таки визнав, що Том, найімовірніше, не є мандрівником у часі. Але це не завадило йому висунути кілька вельми правдоподібних теорій щодо цього.

"Хоча мені подобається ідея про те, що Том був мандрівником у часі, я думаю, що це була просто схожа людина. За іронією долі Том знімався в кількох бойовиках про Другу світову війну, і було б логічно здійснити подорож у часі, щоб провести дослідження", – додав американець.

"Я завжди шукала когось, хто дасть мені відчути...": Дженніфер Лопес відверто розповіла про складне дитинство

вівторок, 5 березень 2024, 14:58

Співачка та акторка Дженніфер Лопес згадала про своє дитинство під час відвертої розмови у новому документальному фільмі "Найбільша історія кохання, яку ніколи не розповідали". Артистка, яка виросла в Бронксі з двома братами й сестрами, стверджує, що н...

"Ота петиція, яку підписала кіноспільнота...": Зірка "Довбуша" категорично відмовився зніматися в кіно, де українців показують дебілами та ідіотами

вівторок, 5 березень 2024, 10:59

Український актор і зірка "Довбуша" Олексій Гнатковський бурхливо висловився щодо "низькосортного" кіно, у якому українців висміюють та транслюють як дурних неосвічених людей. Він заявив, що таким контрактам одразу відмовляє, а виділені на кіно кошти, ...