Меган носитиме передачі в буцегарню? В Індії вимагають арешту принца Гаррі за невиконану обіцянку одружитись

Заявниця, Палвіндер Сінгх, є адвокатом.

В Індії жінка подала до суду з вимогою заарештувати принца Гаррі нібито за порушення обіцянки одружитися з нею. Про це повідомляє India Today, передають Патріоти України.

Як повідомляється, жінка звернулася до Високого суду Пенджабу і Харьяни з позовом проти принца Гаррі, стверджуючи, що він обіцяв одружитися з нею. Заявниця запросила ордер на арешт принца, щоб "шлюб не затримувався".

Високий суд Пенджабу заявив, що позов був ні чим іншим, як "фантазією мрійника". Заявниця, Палвіндер Сінгх, є адвокатом. Вона заявила, що листувалася в соцмережі з принцом Гаррі і він обіцяв з нею одружитися.

Суд відмовив у позові, зазначивши: "Це загальновідомий факт, що підроблені профілі створюються в різних соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter й т.д. Існує велика ймовірність того, що так званий принц Гаррі може сидіти в кібер-кафе в Пенджабі".

Суддя також зазначив, що на питання, чи була заявниця у Великобританії, вона відповіла негативно і сказала, що всі розмови велися в соціальних мережах.

Хіти тижня. "Ой-ой, це вже занадто!": Абсолютно оголена alyona alyona викликала суперечки в мережі (фото)

вівторок, 18 травень 2021, 3:00

Українська виконавиця alyona alyona опублікувала в Instagram новий знімок, на якому постала абсолютно оголеною, повідомляють Патріоти України. . Реперка сфотографувалася, сидячи на підлозі, в одних лише капронових колготках. Оголені груди вона прикрил...

Хіти тижня. "Завдяки сексу з цією людиною ти їси чорну ікру,  а потім все цей бруд виливаєш. Ти ж спочатку погодилася?":  Анастасія Приходько накинулася на Лорак через скандал з домаганнями Меладзе

вівторок, 18 травень 2021, 2:00

Українська виконавиця Анастасія Приходько прокоментувала скандал про домагання з боку продюсера Костянтина Меладзе, про що раніше заявили Ані Лорак і Оля Полякова. Приходько спростувала цю інформацію, сказавши, що "їй такі пропозиції не надходили", пер...