"Меган це не потрібно": Експертка розповіла, чому принц Гаррі не може налагодити стосунки з королівською родиною

Керол Мелоун прокоментувала недавнє возз'єднання принца Гаррі та принца Вільяма на похоронах їхнього дідуся, принца Філіпа. Королівська експертка та журналістка Керол Мелоун в колонці для видання Express зазначила, що герцог Сассекський не зможе налагодити стосунки з королівською родиною до тих пір, поки поруч з ним Меган Маркл, передають Патріоти України.

«Я думаю, що ця ворожнеча на руку Меган. Її влаштовує, що Гаррі знаходиться за океаном в тисячах миль від сім'ї та друзів з його минулого, адже вони можуть спробувати вплинути на його мислення й переконати, що відмова від королівського життя була помилкою. Меган потрібно тримати чоловіка в ізоляції й окремо від рідних, щоб зберегти контроль.

Якби цієї ворожнечі не було, Гаррі, можливо, ніколи б не залишив Великобританію. Меган зіграла велику роль в його відмові від усього, чим він раніше дорожив. Розлученні зі своїми сім'ями, вони повністю залежать один від одного. Тільки Гаррі в гіршій ситуації, тому що поруч з Меган її мама, а у нього її немає. А тепер у нього ще й зіпсовані стосунки з батьком і братом», — вважає Мелоун.


Так бояться? Росіяни не можуть послухати "Стефанію" переможців "Євробачення" Kalush Orchestra - доступ заблоковано

середа, 18 травень 2022, 10:58

У соціальних мережах Instagram та Facebook для громадян Росії заблокували доступ до пісні Stefania переможців Євробачення-2022 українського реп-колективу Kalush Orchestra. При спробі користувача з РФ знайти трек в Інтернеті, пошукова система пише, що р...

"Відро з кров'ю": Володимир Кличко заявив, що зробить кардинальний вчинок, якщо "хоч один росіянин вийде у ринг зі своїм прапором та гімном"

середа, 18 травень 2022, 10:28

Легендарний український боксер Віталій Кличко розповів, що його брат Володимир виступає за жорстку позицію у світі щодо виступів російських боксерів. . За інформацією мера Києва, молодший брат демонстративно заллє свій титул кров'ю, якщо хтось із спорт...