Мендель розповіла про свою першу вчительку і шкільних залицяльників. Про уроки географії - ні-ні

З нагоди Дня вчителя колишня прессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла про свою першу вчительку та пригадала цікаві моменти зі шкільного життя, допис вона розмістила на своїй сторінці в Instagram, зазначають Патріоти України.

«Перші слова і прочитане напам’ять «Світає, край неба палає» на День народження шкільній Вчительці. Через тебе я говорю українською і через тебе знаю, що «Шевченко – батько нації». Без пафосу, а так, як воно є у твоїй хаті і в твоєму серці», – написала Мендель.

Також колишня прессекретарка президента пригадала, як в 9 років вона отримувала перші записки від «наречених», що їх розкидали сільські школярі.

«Пам’ятаєш, як ти їх перехопила і потім сміялася, дивлячись як я червонію, мов помідор? Мені було 9, здається? Твої уроки приймати, уроки цінувати і уроки жити були значно важливіші за граматику. Але їх ніколи не можна навчити, якби ти не була Вчителем від серця. Завдяки тобі, я знаю, чим живе, що думає і як працює український вчитель. І за все це - Тобі, першому справжньому моєму Вчителю, – низький уклін. Справжній Вчитель - той, хто заслуговує повагу і за розум, і за мудрість. Хто вчить не лише за партою, а й по життю», – додала експрессекретарка глави держави.

Юлія Мендель запевнила, що у її житті такий вчитель є. Це тітка Антоніна Анатоліївна, чи «наша Тоня», як знають її тільки найближчі. «Завжди тебе підтримаю і завжди буду на твоїй стороні! Люблю! З твоїм Днем, Вчителю!», – привітала свою тітку з професійним святом.

"Він вже зустрічався з Настею": Експідопічна Потапа заявила, що він пропонував їй інтим в обмін на кар'єру

вівторок, 28 березень 2023, 22:43

Українська співачка GIP C, яка співала в гурті NZK та співпрацювала з продюсером Потапом, заявила, що репер нібито схиляв її до інтиму. Про це виконавиця розповіла у своїх соцмережах. За її словами, Потап пропонував їй непристойні речі в обмін на успіш...

"Дякую за локації військових об'єктів на Підмосков'ї": Українці тролять зрадницю Лорак, дякуючи за допомогу ЗСУ

вівторок, 28 березень 2023, 14:50

Співачка українського походження Ані Лорак, яка живе і будує кар'єру в терористичній Росії, а також не сказала єдиного слова про те, як країна-агресор вторглася в Україну і вбиває українських громадян, повільно позбавляється свого російського заробітку...