
Після фіналу шоу "Холостячка" залишилося дуже багато прогалин. Адже Злата Огнєвіч та Андрій Задворний навіть не підписані один на одного в соцмережах. Це породило масу чуток про те, що вони розірвали стосунки, передають Патріоти України.
Відповіді на всі запитання ми дізнаємося зовсім скоро, в п'ятницю о 19:30 на СТБ вийде шоу "Холостячка. Життя після проекту". "Я була найщасливішою жінкою на світі...",- розповіла про фінал проекту Злата.
"Я відкладав всі справи і тікав до Злати... А потім це в якийсь момент просто зникло... Мені боляче", - додав Задворний. Глядачі дізнаються, що сталося між Златою і Андрієм і чому вони не можуть це згадувати без сліз. Так, під час ефіру вони обоє розплакалися, а Задворний залишив студію.


В анонсі йдеться, що розривом скористався головний суперник Андрія Дмитро Шевченко.
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...