"Мені не дозволяли співати ту музику, яку я люблю": Джамала зізналась, кому завдячує своєю кар’єрою

У шостому ефірі "Танців з зірками" співачка Джамала розповіла, завдяки кому досягла таких кар'єрних успіхів. Так, коли артистка навчалася у консерваторії, то не вірила у свої творчі можливості. Джамалі часто говорили, що не можна співати джазу, не дозволяли їй виходити на сцену, передають Патріоти України.

"Мені не дозволяли співати ту музику, яку я люблю. Я плакала кожного разу, коли мені казали, щоб я не виходила на сцену. Тоді, коли я зневірилась, я зустріла свою творчу маму, Наталію Олексіївну", - поділилась артистка.

Як зізнається Джамала, аби не Наталія Олексіївна, то, можливо, вона б не стала співачкою. "Як зараз пам'ятаю, у тебе просто опускалися руки. Ти хотіла взагалі піти з професії. Ну як я могла цього допустити, знаючи про твої можливості та таланти?" - звернулась до артистки у прямому ефірі шоу Наталія Олексіївна.

Джерело: ТСН.ua

Хайден виглядає веселою та безтурботною: Екснаречена Кличка постала на Таїті в новому образі (фото)

субота, 27 листопад 2021, 13:45

Знаменита американська телеактриса Хайден Панеттьєрі похвалилася чудовим відпочинком на екзотичному курорті. Колишня дівчина українського боксера-чемпіона Володимира Кличка побувала на далекому Таїті. 32-річна красуня на своїй сторінці в Instagram пока...

Запустила проєкт проти домашнього насильства: Олена Зеленська вийшла у світ у пальто оригінального крою (фото)

субота, 27 листопад 2021, 13:29

Олена Зеленська відвідала запуск проекту "Річ у тім" у рамках Всесвітньої акції "16 днів проти насильства". Для нового виходу у світ перша леді обрала осінній ансамбль і вкотре довела бездоганне почуття стилю. Фото із заходу дружина президента опубліку...