Помста бісексуала: "Мені огидно і потворно, що я обіймав вас, цілував на прощання": MELOVIN жорстко "пройшовся" по Ілоні Гвоздьовій після спільного танцю на шоу (фото)

Український співак і учасник шоу "Танці з зірками" MELOVIN розкрив своїм шанувальникам правду про стосунки з Ілоною Гвоздьовою на проекті, передають Патріоти України.

Нагадаємо, під час минулого ефіру шоу артист та його партнерка Ліза Русіна станцювали тріо з Гвоздьовою. Після виступу Ілону, очевидно, атакували хейтери. Вона опублікувала розгромний пост, який пізніше видалила. Але Мел його заскрінив й опублікував у своїх "історіях" в Instagram.Так, Гвоздьова у своєму пості написала, що пара несерйозно поставилася до танцювальних тренувань, раз у раз відволікалася на зйомки тік-токів, кривляння. Крім того, танцівниця стверджує, що MELOVIN в один із днів був злегка напідпитку, а Русіна ніяк не могла налаштуватися на роботу.

"У підсумку все, що поставила, їм не підійшло", – каже Ілона. Дівчина продовжила, що по суті нормальних тренувань не було, пара "шарилась". "У суботу абияк потренувалися. У неділю замість тренування був манікюр. У підсумку пройшли далі", - підсумувала Гвоздьова.

Також MELOVIN наваяв пост-відповідь Ілоні, зазначивши, що його дістало лукавство хореографа і що він шкодує, що обіймався з нею і "намагався згладити кути".

"Мене знатно ******* ( це лукавство. Я намагався згладити всі кути. Але, мабуть, даремно. Ви показали своє справжнє обличчя, пробивши дно будь-якої людяності. Мені огидно і потворно, що я обіймав вас, цілував на прощання і намагався всіх підбадьорити заради одного крутого номера", - написав співак.Раніше український хореограф Ілона Гвоздьова прийшла на сьомий ефір шоу "Танці з зірками" і висловилася за його підсумками. "Головною темою обговорення знову став мій коментар щодо пари MELOVIN і його партнерки: "Мовляв, похвалила його, тому що керівництво "Танців з зірками" її "нагнуло"! Запам'ятайте, мої дорогі дописники, мене може "нагинати" тільки мій чоловік! Я кажу те, що вважаю за потрібне і так, як цього заслуговують учасники, щодо ефіру і виступу", - написала тоді Гвоздьова в Instagram.

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...

Вниз головою: Соліст Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени просто під час концерту

понеділок, 5 червень 2023, 19:30

Фронтмен українського колективу Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени вниз головою просто під час концерту, передають Патріоти України. Під час виконання приспіву Савлєпов сперся на одне коліно біля краю сцени. Однак співак не втримав рівновагу та...