"Мені плювати": Лобода відреагувала на "чорний список" артистів через війну в Україні

Опальна співачка Світлана Лобода висловилася з приводу списку артистів, які замовчують про війну в Україні або підтримують путінський режим, передають Патріоти України.

За її словами, їй плювати на те, що вона опинилася в цьому списку: "Я знаю, що сьогодні все частіше з'являються всілякі "списки", в яких людей знову намагаються розділити за принципом "чи достатньо ти хороший, щоб бути патріотом". Так ось я вам скажу: мені плювати на ваші списки!"

Співачка додала, що з початком бойових дій в Україні вона зайнялася волонтерством. При цьому Лобода не згадала ні президента РФ Володимира Путіна, ні те, що саме Росія напала на Україну.

"Сьогодні мільйони українців втратили все! Вони змушені були залишити свої будинки і залишити все, що у них було, щоб просто врятувати свої життя. З самого початку бойових дій мій офіс перекваліфікувався у волонтерський штаб. Я щохвилини надаю всебічну допомогу в їх роботі і роблю все що від мене залежить, щоб кожна людина змогла отримати хоча б предмети першої необхідності", - додала зірка.

"Він геніальний, йому можна": Продюсер захистив Андрія Данилка після скандалу з російським блогером

четвер, 21 вересень 2023, 21:55

Український продюсер Денис Путінцев прокоментував скандал навколо артиста Андрія Данилка, коли блогер Олексій Голубицький "наїхав" на нього через спільне фото з російським шоуменом Рустамом Солнцевим, передають Патріоти України. За словами Путінцева, Д...

"Шматок л*йна": Катя Осадча потужно звернулася до росіян після ракетного удару

четвер, 21 вересень 2023, 16:59

Відома телеведуча Катя Осадча емоційно прокоментувала черговий ракетний удар, який окупанти завдали по Україні 21 вересня. Вона розповіла, що Росія знову била по мирних містах та вчиняла геноцид, передають Патріоти України. "Сьогодні під ранок Росія - ...