"Мені тоді дійсно було боляче": Хореограф Євген Кот відверто розповів про зраду колишньої коханої

Маріам Туркменбаєва. Фото: Інстаграм.

Український хореограф, переможець шоу "Танці з зірками" Євген Кот розповів про зраду колишньої коханої Маріам Туркменбаєвої. Про це він поділився в ефірі шоу "Мій секрет" з Машею Єфросиніною на СТБ, передають Патріоти України.

"Він поїхала на гастролі з Quest Pistols. Вона з тих гастролей не повернулася додому", - каже знаменитість, додавши, що часто чув закиди в тому, що не розвивається.

Через деякий час хореограф захотів їй зробити подарунок на Новий рік і передав його через Антона Савлепова з Quest Pistols. Пізніше Маша повернулася до Євгена і сказала, що розірвання стосунків було помилкою. Вони прожили ще три тижні, а потім знову відчувся "холодок". Коту наснилося, як його кохана у стосунках із Савлеповим. Виявилося, що це - правда.

"Мені тоді дійсно було боляче і реально неприємно... У них потім нічого не склалося...", - згадує Женя.

При цьому Кот не розуміє, чому відбулася зрада. Очевидно, він її не надихав і не був для неї лідером. Хореограф розповів, що довго переживав розрив.

Хто такий Євген Кот

Євген Кот (рід. 20 травня 1988, Херсон, Україна) - український хореограф, режисер-постановник, учасник і переможець шоу "Танцюють всі!" і "Танці з зірками", режисер-постановник номерів для шоу "Х-фактор" і "Україна має талант" на телеканалі СТБ. Актор першого плану 3D-шоу "Барон Мюнхгаузен". Суддя проекту "Україна має талант" 2021 року.

Так бояться? Росіяни не можуть послухати "Стефанію" переможців "Євробачення" Kalush Orchestra - доступ заблоковано

середа, 18 травень 2022, 10:58

У соціальних мережах Instagram та Facebook для громадян Росії заблокували доступ до пісні Stefania переможців Євробачення-2022 українського реп-колективу Kalush Orchestra. При спробі користувача з РФ знайти трек в Інтернеті, пошукова система пише, що р...

"Відро з кров'ю": Володимир Кличко заявив, що зробить кардинальний вчинок, якщо "хоч один росіянин вийде у ринг зі своїм прапором та гімном"

середа, 18 травень 2022, 10:28

Легендарний український боксер Віталій Кличко розповів, що його брат Володимир виступає за жорстку позицію у світі щодо виступів російських боксерів. . За інформацією мера Києва, молодший брат демонстративно заллє свій титул кров'ю, якщо хтось із спорт...