"Мені вистачає сміливості на усе": Тіна Кароль поділилася із фанами секретом (відео)

Нещодавно Тіна Кароль вирішила розкрити один зі своїх секретів. Під час інтерв'ю співачка розповіла, що дає їй сили для чогось, і зізналася, як їй вистачає сміливості на все. Відеоролик був опублікований у Instagram фан-спільноти _fantina. Під час відеофрагменту Тіна Кароль розмірковує про те, що насправді дає їй сили і впевненість діяти, передають Патріоти України.

"Мені вистачає сміливості, в принципі, на все... Я не смілива там, де нічого не знаю. Але коли я починаю заглиблюватися в тему, як слід вивчати, то з'являється сміливість. Сміливість - це знання!" – ділиться Кароль під час інтерв'ю.

"Трохи мотивації", - написали у фан-спільноті під відео. Шанувальники були в захваті від одкровень Кароль, після чого почався справжнісінький шквал обговорень у коментарях:

"Знання - сила, але виключно з порядком!";

"Но частично я ее понимаю. Она права в том, что перед тем, как что-то сделать, нужно вникнуть и разобраться, что к чему, получить знания, и вот тогда появляется уверенность в своих силах. Это, как если Вы подготовитесь тщательно к экзамену и все выучите, то вам и не страшно идти на него. Иногда мы беремся делать то, что еще нам неизвестно. И вот в таких случаях нужна смелость. Тина свои заслуги не хочет выпячивать, поэтому так говорит".

Стало відомо про плани Пугачової повернутися в Росію, Галкін промовчав

вівторок, 17 травень 2022, 18:56

Російська співачка Алла Пугачова і її чоловік Максим Галкін, які відкрито виступили проти вторгнення російської армії в Україну, розповіла, коли збирається повертатися в Росію. Про це повідомляє телеграм-канал"Звездач", передають Патріоти України. За і...

Тонкий натяк на підтримку України: Королева Єлизавета II обрала особливе вбрання для публічного виходу

вівторок, 17 травень 2022, 15:22

Не секрет, що образи Її Величності завжди продумані до дрібниць. Не здивуємося, якщо і сьогоднішній аутфіт Єлизавети II у жовтому кольорі з блакитним декором у вигляді квітки на капелюшку – це гарний жерсть підтримки нашій країні, передають Патріоти Ук...