"Мені здається, що до них ще щось не дійшло": Цибульська жорстко висловилася про українізацію

Акторка Ксенія Мішина, яка нещодавно показалася в обіймах загадкового чоловіка, потрапила у скандал через спілкування російською мовою в одному з інтерв'ю. Вона закрила коментарі під відео і нічого не коментує. Водночас співачка Оля Цибульська висловила свою думку щодо цієї ситуації, передають Патріоти України.

На думку співачки, російськомовне інтерв'ю Мішиної є гарним прикладом того, що не всім громадянам підходить лагідна українізація. Оля впевнена, що війна триватиме, доки українці не стануть свідомими. Артистка також боїться, що через це військові дії можуть зачепити й майбутнє покоління.

«Мені здається, що до них ще щось не дійшло. Я сподіваюся, що це відбудеться. Це знак про те, що, можливо, не всім підходить лагідна українізація. Десь вона має бути жорсткішою, але доки це буде продовжуватися, війна буде тривати й вона буде передаватися від нас, нашим дітям, дуже хотілося, щоб ми стали свідомими якомога швидше. І я роблю все, що від мене залежить, щоб ви закохувалися в українську», — відверто зізналася Оля.

"Мені не сподобалося": Дмитро Коляденко зізнався, чому більше не спілкується з Іриною Білик

вівторок, 28 травень 2024, 17:43

Актор, хореограф та шоумен Дмитро Коляденко, який довгий час після розриву з Іриною Білик підтримував з нею дружні стосунки, вразив зізнанням. За його словами, вони припинили будь-яке спілкування з грудня минулого року. Каже, що вони посварилися через ...

Стан поганий? Кейт Міддлтон може не з’явитися на публіці до кінця року, - ЗМІ

вівторок, 28 травень 2024, 16:56

Принцеса Уельська, ймовірно, не з'являтиметься на публіці до кінця року. Її оточує рідна сім'я, оскільки вона продовжує курс профілактичної хімієтерапії після діагностування раку на початку цього року, повідомили The Daily Beast королівські джерела і д...