
Артем Мілевський розповів, про своє нове життя без алкоголю. За словами екснападника київського Динамо і збірної України, позбутися залежності йому допомагає хобі і нові знайомства.
Окрім того колишній футболіст порадив усім не зловживати оковитою, аби відчувати усі смаки життя.
"Як живу без алкоголю? Іноді важкувато, іноді нудно. Може навіть і якісь там думки відвідують, але в мене штора стоїть, всі події досі, вони нікуди не зникли, тож перемикає одразу. І плюс дуже допомагає тренажерка, я постійно ходжу. Плюс постійно спілкуюся з багатьма по телефону, постійно в русі. Постійно щось то в телеграмі, то в інстаграмі, то ще десь. Тобто, постійно спілкування. Познайомився за цей час із величезною кількістю людей. Тому нормально, нормально справляюся. Усе добре.
Насправді мені вже подобається те, що я вже не п'ю. Вранці встаєш із нормальною головою, із нормальним обличчям. Це дуже здорово і раджу всім акуратно з цією штукою", - сказав Мілевський у своєму Telegram-каналі.
Нагадаємо, Артем Мілевський у вересні 2023 року був госпіталізований через проблеми з алкоголем. Ексфутболіст провів у комі шість днів.
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...