"Міста нема, але море залишилося": Катерина Осадча довела до сліз історією хлопчика з Маріуполя

Ведуча Катерина Осадча у себе на сторінці в Instagram поділилася щемливою історією маленького хлопчика з Маріуполя, передають Патріоти України.

Знаменитість розмістила пост однієї волонтерки, яка розповідає, як до її центру привезли діток з розмбомбленого Маріуполя. Діти поводилися чемно і перш ніж з'їсти печиво, то серйозно запитували, чи потрібно ще з кимось поділитися.

А коли пили воду, то після двох ковтків запитували, чи можна випити всю. "Щоб якось розрадити братиків, ставили питання про рідне місто. Старшенький серйозно відповів: "Міста нема". А молодший братик з добротою і безпосередністю запросив: "Ви приїжджайте, море залишилось"… Це розірвало мою душу на шматки… Маріуполь… Міста нема… Але море залишилось", - поділилася волонтерка.

Своєю чергою Осадча наголосила, що зробить все, аби жахи сьогодення залишилися у пам'яті дітей лише у вигляді боротьби за свободу: "Діти, ми обіцяємо, що ми зробимо все, аби ви жили в найбагатшій країні і всі жахи сьогодення згадували лише як боротьбу за свободу", - зазначила ведуча.

Ірина Білик розповіла, що чоловік Повалій Ліхута дивиться телевізор і радіє вбивствам українців

середа, 29 червень 2022, 8:20

Українська співачка Ірина Білик, будинок якої розгромили російські окупанти, розповіла, що чоловік її колеги Таїсії Повалій, продюсер Ігор Ліхута підтримує "спецоперацію" РФ у нашій країні. За її словами, чоловік дивиться телевізор та щиро радіє вбивст...

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...