"Моя мама графиня": Оля Полякова зробила несподіване зізнання (відео)

У програмі "Дорослі дівчатка", яку Маша Єфросиніна й Оля Полякова ведуть разом, співачка розповіла про складні стосунки з матір'ю, передають Патріоти України.

Оля Полякова розповіла, що зараз, під час війни з Росією, багато хто був змушений жити разом зі своїми матерями та бабусями, чого не відбувалося з того часу, коли діти виросли та стали жити окремо.

І дорослим жінкам буває складно разом із мамами, адже вони звикли до самостійного життя. Оля нагадала, що зараз вона сама живе з матір'ю та своїми двома доньками, адже її чоловік залишився в Україні.

"Із моєю мамою складно жити", — зізналася співачка. Раніше вона розповідала, що "її мати — графиня" і вона мала народити "унікальну дитину".

"У своїй голові вона народила мене в Букінгемському палаці та все життя мені говорила: "Олю, будь леді". Фразу цю я ненавиділа та леді бути не збиралася. І весь мій характер сформувався на противагу цій фразі. Я хотіла, щоб мене сприймали такою, як я є", — розповіла Полякова.

Вона розповіла, що вона з матір'ю завжди мала близькі стосунки, але навіть коли вона її хвалила, то завжди додавала "але".

Полякова поскаржилася, що коли поділилася в соцмережах відео, в якому розповіла про те, що її 10 років "чекало" крісло шоу "Голос", мама відправила їй повідомлення, в якому привітала з досягненням, але зазначила, що вона неправильно наголосила на слові "чекало".

"Я завжди хотіла похвали, без "але", — зізналася Полякова та розповіла, що все ж таки трохи працювала з психотерапевтом, обговорюючи з ним свої дитячі проблеми.

Оля Полякова розповіла, що в телефонній книзі мама у неї записана як "Маман" і зізналася, що не завжди бере слухавку, коли вона дзвонить, бо та дзвонить надто часто й намагається контролювати. Причому сама вона це називає не контролем, а "увагою і турботою".

Накрили касетними бомбами: Український актор показав, як сильно його поранили на передовій (фото)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 9:48

Українського актора Мартіна Філдмана (Віктор Стороженко - авт.) сильно поранили на війні, в боях під селом Зайцеве Донецької області, передають Патріоти України.Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram. "Битва тривала з 7:00 і до заходу сонця...

"Мамулічка, нада свалівать? Люди в Україні так живуть кожний день!": Бєдняков звернувся до кримчан після вибуху в Новофедорівці

середа, 10 серпень 2022, 15:57

Відомий український телеведучий Андрій Бєдняков звернувся до кримчан після вибухів в анексованому Росією Криму в районі військової авіабази окупантів у Новофедорівці. Шоумен запропонував їм уявити, як з 24 лютого живуть українці, які щодня чують тривог...