"Моя солодка дівчинка": Лобода показала фото Тільди в перші дні життя (фото)

Співачка Світлана Лобода в черговий раз зізналася в материнській любові. Її молодшій доньці Тільді виповнилося три роки, повідомляють Патріоти України.

«Моя любов, тобі сьогодні три роки! Як невблаганно швидко біжить час. І як же я щаслива, що ти у мене є!!! Люблю тебе, моя солодка дівчинка. Мій солодкий цукор. Дуже люблю», — написала щаслива мама й показала кілька фото доньки.

Шанувальники навперебій почали вітати співачку та її доньку й бажати щастя зоряній родині.

Відомо, що Тільда з'явилася на світ в одній з кращих клінік Лос-Анджелеса. Багато ЗМІ писали, що батьком дівчинки є німецький музикант, лідер Rammstein Тілль Ліндеманн. Дівчинку нібито навіть назвали на його честь.

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...

Вниз головою: Соліст Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени просто під час концерту

понеділок, 5 червень 2023, 19:30

Фронтмен українського колективу Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени вниз головою просто під час концерту, передають Патріоти України. Під час виконання приспіву Савлєпов сперся на одне коліно біля краю сцени. Однак співак не втримав рівновагу та...