"Моїм пріоритетом на цей час є моя мама": Хвора на рак Шеннен Догерті відверто розповіла, як готується до смерті

Американська акторка "Беверлі-Гіллз, 90210" та "Всі жінки відьми" Шеннен Догерті, яка бореться із 4-ю стадією раку, повідомила, що готується до власної смерті й намагається цим полегшити життя своїй матері Розі Елізабет в майбутньому. Вона зазначає, що мама для неї є нині пріоритетом, передають Патріоти України.

У своєму подкасті "Let's be clear" Шеннен Догерті розповіла, що намагається уважно розібрати власні речі вдома, щоб залишити після смерті найцінніше. Дещо вже потрапило на смітник чи в чужі руки, а щось – на продаж.Ці зусилля були зумовлені бажанням акторки полегшити тягар матері після власної смерті. "Моїм пріоритетом на цей час є моя мама. Я знаю, їй буде важко, якщо я помру раніше неї. Тому я зробила так, щоб вона менше переймалася іншими речами", – розповіла Догерті в подкасті.

Акторка вказала на свою особливість – вона обожнює скуповувати меблі, у той час, як інші жінки здебільшого "шопяться" одягом.

"Я не хочу, щоб у неї була купа речей, з якими потрібно мати справу. Я не хочу, щоб у неї було чотири комори, заповнені меблями", – пояснила Догерті.Її будинок в штаті Теннессі, США, колися був мрією, від якої довелося відмовитися. Акторка планувала жити там із мамою та доглядати за конями. "Це [відмовитися] було дуже важко і дуже емоційно", – зізналася зірка.

Утім, мрія допомагати тваринам все ще залишилася, тому жінка вирішила, що підтримуватиме рятувальні служби. "Я все ще можу реалізовувати свою мрію — допомагати коням… Я все ще можу реалізовувати цю мрію, дійсно беручи участь у рятувальних роботах, які важливіші для мене", – вказала вона.

Варто зазначити, що Шеннен Догерті не збирається пасти задніх у лікуванні раку молочної залози. Вона все ще мріє про щасливе майбутнє та повне одужання від наслідків онкології – метастази, коли хвороба поширюється й на інші органи.

"Це моє життя": Розлучений Сергій Танчинець відреагував на чутки про романи

п’ятниця, 19 квітень 2024, 16:44

Лідер гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець, якому приписують роман з його піарницею, відреагував на чутки про нові стосунки. Артист зазначив, не має наміру коментувати особисте життя. І просить прихильників не ставити йому запитань про це, а зосередит...

Хоче отримати громадянство США: Принц Гаррі остаточно розірвав зв'язки з королівською родиною і більше не вважає себе британцем

п’ятниця, 19 квітень 2024, 9:50

Принц Гаррі відмовився від права на проживання у Великій Британії та оголосив Америку своїм домом у нових документах. Герцог Сассекський "розглядає" отримання громадянства США, що може означати відмову від королівських титулів. Повідомляється, він дав ...