"Моліться за мене": Лайма Вайкуле підтвердила проблеми зі здоров'ям

Відома латвійська співачка Лайма Вайкуле вперше публічно підтвердила проблеми зі здоров'ям. На тлі чуток про рецидив онкології артистка попросила за неї молитися, передають Патріоти України.

Водночас жодної інформації про перебіг хвороби та вражену частину тіла зірка не розповіла. На запитання, чим саме хворіє співачка, вона відповіла: "Замість того, щоб щось говорити, я скажу так: моліться за мене! Я буду щаслива. Я скажу вам дякую, бо я також молилася за всіх вас".

Також виконавиця додала, що дуже уважно стежить за своїм самопочуттям і дотримується всіх рекомендацій лікарів. Особливо зірка хвилюється через те, щоб не підхопити вірусні захворювання.

"Я вірю лікарям та роблю те, що мені кажуть медики. П'ю багато води, я тричі ходила на щеплення і одного разу перехворіла. За потреби зроблю щеплення ще раз", – поділилася Лайма Вайкуле.

Як відомо, в 90-х роках в Америці зірці поставили діагноз – рак грудей. Після складного лікування їй вдалося побороти онкологію, проте вже в 2022 році артистка неочікувано повідомила, що знову вирушила в США з медичних причин.

Вона не називала хворобу, проте шанувальники припустили, що в співачки стався рецидив. На курси хімієтерапії може також вказувати те, що під час своїх концертів Вайкуле ховала волосся за хустинкою та капелюшком.

Аліна Гросу розповіла про лікування в госпіталі Індії

неділя, 5 лютий 2023, 19:29

Українська співачка Аліна Гросу розповіла, як минає її лікування в госпіталі Індії, передають Патріоти України. В Instagram-stories артистка поділилася, що страждає від нудьги, тому їй вже набридло хворіти. Знаменитість хоче знову повернутися до активн...

"Є справи важливіші": Влад Яма різко відповів на хейт за фото в стилі "рятувальника Малібу", поки в Україні йде війна

неділя, 5 лютий 2023, 17:59

Танцівник, хореограф та ведучий Влад Яма відреагував на потік хейту, який обрушився на нього після публікації фото в Instagram в стилі "рятувальника Малібу", зробленого у Маямі, передають Патріоти України. . Під цим кадром Яма розповів про лоти з ним...