Молода дружина Віктора Павліка розповіла, як чоловік погрожував їй розлученням (відео)

Дружина співака Віктора Павліка - Катерина Репяхова - зізналася, що чоловік погрожував їй розірванням шлюбу. А все через те, що йому не подобаються її змін у зовнішності завдяки пластичним операціям. Минулого року жінка зробила ринопластику та ліпофілінг підборіддя.
29-річна блогерка зазначає, що чула погрози щодо розлучення, але це її не зупиняло.

"Колись він мені казав, якщо зробиш те чи те, то я подам на розлучення… Але не розлучається, ясна річ. Він думав, що це буде працювати, але не працює. Важко, звикає. Я його довго готую морально. Я не раджуся, я ставлю перед фактом і все", - поділилася дівчина в інтерв'ю для "ЖВЛ".

І попри критику чоловіка, блогерка все одно думає про наступну операцію. Цього разу вона хоче зробити мамопластику.

"Я би ще зробила груди, але це вже після другої вагітності. Але це вже не горить. Можливо, колись, але зараз а пріоритеті інше", - додала вона.

До слова, нещодавно дружина Віктора Павліка зізналася, що хоче ще дітей від Віктора Павліка. Катерина мріє про донечку. Зараз подружжя виховує лише єдиного податку сина Михайла, якому скоро буде три рочки.


"Користуються безробіттям": Зірка "Скаженого весілля" розповіла, наскільки впали доходи артистів під час війни

середа, 29 травень 2024, 11:22

Популярна українська акторка Віра Кобзар ("Скажене весілля", "Джованні", "Родичі", "Ми більше ніж я") в інтерв’ю OBOZ.UA розповіла, які гонорари зараз платять артистам, інформує UAINFO.org. Аристка каже, що вперше на знімальний майданчик та театральну ...

"Мені не сподобалося": Дмитро Коляденко зізнався, чому більше не спілкується з Іриною Білик

вівторок, 28 травень 2024, 17:43

Актор, хореограф та шоумен Дмитро Коляденко, який довгий час після розриву з Іриною Білик підтримував з нею дружні стосунки, вразив зізнанням. За його словами, вони припинили будь-яке спілкування з грудня минулого року. Каже, що вони посварилися через ...