Молода дружина Віктора Павліка зізналася, хто в сім'ї заробляє більше, і у кого в цьому плані перспективи кращі

Віктор Павлік із дружиною

Молода дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова під час відпочинку у Карпатах розповіла про ціни на популярному курорті Буковель та зізналася, хто у їхній родині більше заробляє. Судячи з того, що вони зупинилися в одному з найкращих готелів, справи у зіркової пари йдуть непогано. Катерина є концертним директором артиста й успішно веде свій блог. За її словами, блогерська діяльність приносить стабільний дохід, зазначають Патріоти України.

За словами Репяхової, дохід Віктора Павлика поки що більший за рахунок гонорарів. Але його концертна діяльність не завжди стабільна.

«Чоловік більше заробляє, ніж я. Але ще трохи, і я його наздожену», — написала Катерина в Інстаграм, відповідаючи на запитання передплатників.

Раніше вона розповіла, що поки вони з чоловіком не можуть дозволити власне житло, живуть на орендованій квартирі. Крім того, Павлик виплачує кредит за квартиру, де зараз живе його колишня дружина Лариса Созаєва. Вони планують продати цю квартиру та закрити борг.

"Найгірше, що траплялося зі мною": Екснаречена Кличка розповіла, як передала йому права на опіку над дочкою

середа, 28 вересень 2022, 14:43

Американська актриса і за сумісництвом колишня наречена Володимира Кличка - Хайден Панеттьєрі - розповіла, що передала йому права на опіку над дочкою Кайєю-Євдокією. Про це повідомляє People, передають Патріоти України. Так, Хайден сказала, що передала...

Євген Кошовий відповів, за які кошти в умовах війни живуть актори "Кварталу", і розповів про допомогу ЗСУ

середа, 28 вересень 2022, 10:42

Актор гумористичної студії "Квартал 95" Євген Кошовий розповів, що ніхто з його колег не потрапив під скорочення в умовах повномасштабної війни. Попри відсутність комерційних концертів, компанія продовжує виплачувати співробітникам заробітну плату та д...