Молодший син Осадчої та Горбунова відзначає перший день народження

В день святого Миколая подружжя хрестило сина

Сьогодні, 19 серпня, син зіркового подружжя Катерини Осадчої та Юрія Горбунова Данило святкує перший день народження. Для пари це вже друга спільна дитина. Вони виховують ще одного хлопця - 5-річного Івана. А Осадча торік стала багатодітною матір'ю: у неї ще є син 19-річний Ілля від попереднього шлюбу, передають Патріоти України.

Цього дня рік тому о 5:05 в родині ведучих сталася довгоочікувана подія. Данило народився завважки 3 кг 250 г, а зріст становив 52 см. "Наше яблучко на Спаса", – написала 19 серпня 2021 року Осадча в Instagram. Наступного дня після пологів ведуча зізнавалася, що ще не визначилися з Горбуновим щодо імені для дитини.

"У нас все ще є кілька варіантів. І я не жартую. Це буде точно не на букву "І", бо імена на "І" в моїй голові закінчилися. Річ у тім, що третьою я чекала дівчинку. А через те, що в нас третій хлопець, з новим чоловічим ім'ям мені трохи важче, ніж два попередні рази. Насправді так багато гарних чоловічих імен, що в мене є п'ять варіантів", – говорить Осадча.

Згодом усе ж обрали ім'я Данило. А в день святого Миколая подружжя хрестило сина. З цієї нагоди влаштували справжнє свято. Пара запросила до столичного храму близьких і друзів. Зокрема, на хрестини завітали музикант і продюсер Потап, який є хрещеним батьком старшого сина Горбунова й Осадчої Івана, і його дружина Настя Каменських. "Хрестили ще одного Горбунова", – підписала один із кадрів співачка.


"Краще б провели не мобілізацію, а каналізацію": Мережу підірвала нова пародія зірки "Кварталу 95" Великого

п’ятниця, 30 вересень 2022, 10:45

Актор студії "Квартал 95" Юрій Великий записав гумористичну пародію на російську туристку, яка з істерикою тікала від ракетних вибухів у Криму. Гуморист в образі заплаканої росіянки поскаржився на мобілізацію в Росії, через яку нібито хочуть забрати її...

"Купа росіян... з очима ср*щого пса, поїсти неможливо": Катя Осадча вражена навалою дезертирів Путіна у Фінляндії

п’ятниця, 30 вересень 2022, 10:02

Днями Катя Осадча з колегами-артистами виїхала на зйомки у Фінляндію. Однак Гельсінкі справили на неї неоднозначне враження. Усе через росіян, які там всюди. . Через часткову мобілізацію росіяни масово тікають зі свого болота, і чомусь їдуть у Європу...