Софія Ротару вперше за п'ять місяців висловилася про війну

Українська співачка Софія Ротару вперше з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну розповіла, де вона зараз перебуває, а також закликала допомогти гуманітарній ініціативі, яку вона підтримує з початку війни, передають Патріоти України.

На своїй сторінці в Instagram вона оприлюднила фото з рідних Марщинців, де вона народилася і виросла. У кадрі Ротару постала в жовтій сукні, а на коліно поклала жовто-синю хустку.

"Приїхала в місце сили! Тут я народилася, росла, пішла в школу. Тут я почала співати. Рідні Маршинці нагадали мені, як важливо не втратити почуття причетності до землі, відчувати зв'язок з тими, хто дав тобі життя, виховав і підтримував у твоїх починаннях. Я рідко пишу, але сьогодні є два приводи. Мій ювілей і дуже важливий день гуманітарної ініціативи, яку я підтримую з перших днів початку повномасштабної війни - "БОН БОКС", - зазначила співачка.

Вона додала, що цього разу не святкуватиме ювілей, зате дуже чекає Дня незалежності, щоб нарешті відсвяткувати нашу перемогу над Росією.

"Сьогодні не час святкувати ювілей, сьогодні я молюся, щоб, як завжди, через кілька тижнів після мого дня народження, ми святкували День незалежності України! Щоб якомога швидше замість повітряних тривог в кожному будинку, в кожній родині, в кожному місті нашої прекрасної України звучали пісні про любов і мир", - написала Ротару.

Не лише Ані Лорак, Сєдокова і Йолка: Продюсер Олег Боднарчук розповів про українців-зрадників, які працюють на ворога

неділя, 25 вересень 2022, 6:56

Український режисер-постановник Олег Боднарчук розповів про українських артистів та медійників, котрі замовчують війну в Україні та співпрацюють з Росією. Зокрема, він згадав про хореографа Василя Козаря, співачку Анну Asti, екскерівницю "1+1 продакшн"...

"Її вже прокляли 10 разів": Екс-друг Лорак розповів, чому вона поїхала в Росію

субота, 24 вересень 2022, 15:43

Режисер Олег Бондарчук, який раніше дружив з опальною співачкою Ані Лорак, пояснив, чому та прийняла рішення виїхати в Росію, а не підтримувати свою Батьківщину в період війни. Бондарчук зазначив, що позицію співачки йому оцінювати важко, так як в мину...