Мовчить про війну в Україні: Коля Сєрга розповів, після якого випадку Регіна Тодоренко для нього померла

Український музикант та ведучий Коля Сєрга розповів повну історію спілкування з колишньо колегою Регіною Тодоренко, яка переїхала до Росії і замовчує війну в Україні. Артист зізнався, що її ігнорування записаного ним публічого звернення стало моментом, коли він "поховав" зірку в своєму житті, передають Патріоти України.

За словами співбесідника журналіста, він не має бажання більше спілкуватися з одеситкою. Такий коментар пролунав в інтерв'ю "Зірковому шляху" на YouTube телеканалу "Україна"

"Я записав відеозвернення, де в особі Регіни звернувся до всіх нейтральних блогерів на території РФ. Але вона аж ніяк не відреагувала. І я зрозумів, що це був похорон Регіни в моєму житті. Надгробна промова – бац, і кинув земельку", – розкрив ведучий.

До того, як поставити крапку в історії з Регіною, зірки "Орлу і Решки" поскандалили в публічному просторі через загинувшого друга Сєрги Аліка, який за сумісництвом був колишнім хлопцем Регіни Тодоренко.

Тіло покійного товариша музиканта знайшли в ході звільнення Бучі. Він був застрелений у потилицю російськими окупантами, коли вийшов з підвалу.

Того дня зрадниця українського народу вперше відреагувала на трагічну війну на батьківщині, розмістивши траурну свічку та написавши кілька рядків з поеми Марини Цвєтаєвої.

Мовчання Тодоренко змусило Сєргу вперше від 24 лютого написати їй в особистий чат. Ексколеги перекинулися кількома словами про сім'ю Аліка після чого українка видалила повідомлення співбесідника ізвинуватила його в бажанні похайпитися на своєму імені.

В відповідь на це артист опублікував скриншоти повної переписки з ведучою та записав відеозвернення до неї і всіх зірок в Росії, що мовчать про війну. Тодоренко на ролик не відреагувала, що і стало останньою крапкою в їхніх взаєминах.

Страшна хвороба з'їла за три роки: На піку слави померла зірка знаменитих американських телесеріалів

понеділок, 30 січень 2023, 7:48

У неділю, 29 січня, у США на 46 році життя померла популярна актриса Енні Вершинг. Зірка серіалів «24 години», «Касл», «Босх», «Поза часом», «Новачок» хворіла на рак. Свій діагноз Енні дізналася у 2020 році, але продовжувала активно зніматися. Енні Вер...

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...