Може трапиться з кожним: Королева Максима опинилася у конфузній ситуації - і це сфотографували

Конфузи часом трапляються і з королевою Нідерландів Максимою, передають Патріоти України.

Її Величність вчора відвідала відкриття будинку Пітера Тейлера у музеї Тейлера у Харлемі, Нідерланди. Будинком користувався Пітер Тейлер (1702–1778), людина, яка залишила свій стан, колекції та будинок фонду, який мав працювати на благо людей.

Пітер був багатим голландським менонітським купцем, дітей у нього не було, а всю свою спадщину він заповів (за сьогоднішніми мірками: близько 80 мільйонів євро) на заняття релігією, мистецтвом та наукою в його рідному місті, що призвело до створення музею Тейлера.

Королева Максима прибула на захід у червоній сукні з тонким поясом на талії та червоному пальті, доповнивши лук темними шкіряними човниками на підборах, світлим манікюром, насиченим макіяжем очей та сережками-висячками. Надворі, коли королева знімала з обличчя захисну маску, повіяв сильний вітер, який, звичайно ж, зіпсував її зачіску.

"Слушаю и слушаю. Нет вам равных!": Пугачова з Галкіним та Сердючкою виконали відому пісню (відео)

п’ятниця, 21 січень 2022, 22:59

Непоодинокими є випадки, коли зірки кооперуються для спільного виступу. Але цей випадок був особливим. У Мережі опублікували відео спільного виступу Алли Пугачової, Вєрки Сердючки, Максима Галкіна та Любаші. Відеоролик був опублікований в Instagram фан...

Вишуканість кольорів просто вражає: Кейт Міддлтон вийшла у світ у наймоднішому костюмі 2022-го року

п’ятниця, 21 січень 2022, 21:28

20 січня разом із чоловіком невістка Єлизавети II відвідала громадську лікарню Clitheroe Community Hospital у Ланкаширі. Виглядала 40-річна герцогиня справді чудово, обравши вбрання, яке одягала вже кілька разів. Її вибір пав на розкішне світло-коричне...