"Можу проводити марафони зі схуднення": Аліна Гросу зараз і 13 років тому (фото)

Українська співачка Аліна Гросу ось уже кілька років експериментує над своїм іміджем. Зараз у неї нарощене волосся і зухвалий образ, а раніше вона була маленькою і милою "бджілкою", зазначають Патріоти України.

Крім того, останні кілька років шанувальники звинувачують Гросу в пластиці обличчя, хоча сама співачка всіляко це заперечує. Мабуть, вона втомилася від постійних причіпок фанатів і вирішила показати, як змінилася за 13 років.

"Все нарешті без макіяжу, фільтрів і фотошопу. Обговоримо що ж там у мене змінилося і яка до біса була проведена пластика? Якщо народжена була з маленьким носом, чому він повинен був вирости?", - написала Аліна.

Також вона пожартувала, що могла б проводити марафони по схудненню, бо в 13 років вона мала зайву вагу, а в 26 виглядає стрункою і підтягнутою.

Місія можлива: У космосі до 2024 року буде збудовано кіностудію та спортивну арену, - Space Entertainment Enterprise

четвер, 27 січень 2022, 7:10

Амбітні плани кінокомпанії Space Entertainment Enterprise. Повноцінний продакшн та спортивна арена в космосі до грудня 2024 року? Такі амбітні плани кінокомпанії Space Entertainment Enterprise (SSE), яка займалася продюсуванням нового фільму Тома Круза...

Хіти тижня. Забута, але не занедбана: Чим живе і як виглядає дружина Кличка сьогодні (фото)

четвер, 27 січень 2022, 3:00

Мер Києва Віталій Кличко і його дружина Наталя живуть в нестандартному шлюбі, проводячи більшу частину часу порізно. Поки екс-боксер і політик займається численними справами в Україні, його дружина будує своє життя в Німеччині. При цьому пара зізнаєтьс...