Стелла Клименко несподівано померла у понеділок, 13 вересня, під час відпочинку в Єгипті. Її друг і шеф Микола Люлько розповів, що вона по поверненню до Києва хотіла почати нове життя. Про це Люлько написав у Instagram, зазначають Патріоти України.
"Коли вона їхала, сказала - "Я повернуся і хочу почати нове життя". Чи так воно склалося, чи так життя повинно було скластися??? Тепер тільки питання і здогадки", - зазначив Микола. Він також розповів, що перед від'їздом Стелли він сказав їй, щоб вона добре відпочила, і не думала про роботу, не писала йому, і він не збирався відволікати її від відпочинку.

Але тепер він шкодує, що після того дня більше з нею не розмовляв і навіть не списувався. "Насолоджуйся життям, цінуй всіх, хто поруч з тобою, говори їм частіше те що ти відчуваєш по відношенню до них! Ці слова і ще купа інших думок у мене крутяться останні три дні в голові...", - додав він.
Нагадаємо, що друзі Стелли просять про фінансову допомогу, тому що тіло 30-річної дівчини необхідно доставити з Єгипту в Україну. Гроші можна перевести на карту батька учасниці "МастерШеф" Клименка Олега Володимировича. Номер картки 5363 5420 1759 4103.

Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...