"Ми бігли дорогою, а за спинами лунали вибухи": Ксенія Мішина розповіла, як у перший день війни рятувала сина

Акторка, перша героїня шоу «Холостячка» Ксенія Мішина, яка поїхала до Бельгії, розповіла, як в перший день війни рятувала сина. 24 лютого вночі вона опинилася в аеропорту в Борисполі. Зірка не вірила чуткам у можливість російського вторгнення. Вона планувала відпочити у Дубаї перед роботою у новому проекті. Очікуючи на свій рейс, Мішина почула перші вибухи. Але прийняла їх за навчання і спокійно чекала далі, передають Патріоти України.

«Наш рейс не скасували, сказали чекати, тому всі люди сиділи, чекали. Через деякий час я почула вибух десь здалеку. Що я можу подумати? Можливо, якісь навчання. Ще через деякий час я почула знову вибух. Вибухи стали частішими, вибігли працівники аеропорту та сказали, що термінова евакуація. Всі люди просто кинулися до дверей. Я завмерла, у мене такий жах був, невже це сталося. Ми побігли до виходу і просто бігли дорогою. Це був неймовірний холод, було дуже страшно, машини не зупинялися. Усі просто бігли дорогою, не розуміли, що трапилося, вибухи лунали ззаду», — розповіла Мішина в інтерв'ю Аліні Доротюк на YouTube.

З аеропорту вона повернулася до Києва, намагалася заспокоїти 10-річного сина. З новин Ксенія дізналася, що почалася війна і в той же час виїхала до Буковеля. Деякий час була там, а потім вирушила до Бельгії. Там у неї заздалегідь були заплановані зйомки в міжнародному проекті.

"Хоч би совість мав!": Влада Яму захейтили у мережі за фото з Маямі

субота, 4 лютий 2023, 8:30

Відомий український танцівник та суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма, якому раніше дісталося від підписників за фото з дельфінами, знову викликав у мережі хвилю обурення. Цього разу - через фото з сонячного Маямі, передають Патріоти України. Напередод...

У Франції помер всесвітньо відомий кутюр'є

субота, 4 лютий 2023, 6:00

У п'ятницю, 3 лютого, в курортному бритонському містечку Портсаль, на крайньому Заході Франції, помер всесвітньо відомий кутюр'є Пако Рабан. Йому було 88 років. Причина смерті поки що не називається. За всієї його слави Рабан надійно зберігав подробиці...