"Ми благословили його стати ченцем": Ніна Матвієнко розповіла, чим займається її син у монастирі

Старший син відомої української і радянської співачки Ніни Матвієнко Іван пішов в монастир. В інтерв'ю знаменитість поділилася, як вона оцінила рішення сина стати ченцем, передають Патріоти України.

За словами Матвієнко, Іван тривалий час готував батьків до того, що збирається стати ченцем. Молодий чоловік їздив з групами і молодшим братом в монастирі. Однак фінальною крапкою стало рішення артистки з чоловіком, чи стане їх син ченцем чи ні.

«Коли старший син щось вирішив, то він йде до кінця. Але, якби батько і мати не дали благословення, то він би не пішов в монастир. Ми з батьком його благословили. Його віра сильна, і може бути, завдяки його молитвам, все у нас в родині добре, всі живі і здорові», - зізналася зірка.
Крім того, Матвієнко розповіла, що зараз її син бере участь в реставрації старовинного храму, а вона допомагає у відновленні архітектурного пам'ятника матеріально. Артистка вважає, що в першу чергу потрібно зберегти велич минулого, щоб зберегти душу.
Джерело: 24 канал

Які ніжки! Катерина Кухар вбила наповал образом суворої вчительки в чорній міні-сукні

п’ятниця, 3 грудень 2021, 18:24

Українська прима балерина Катерина Кухар багато уваги приділяє викладацькій діяльності. Вона - керівник Київського державного професійного хореографічного коледжу, але в ролі суворої вчительки показує себе не часто, передають Патріоти України. Тим біл...

"Плюсам не вистачить грошей": Горбунов сказав, за яку суму готовий стати учасником "Танців з зірками"

п’ятниця, 3 грудень 2021, 17:18

Юрій Горбунов в "Танцях з зірками" вже майже 15 років – з 2006 року. Він багато років веде це шоу. Однак продюсер програми Володимир Завадюк і головний хореограф проєкту Олена Шоптенко вже давно мріють зробити телеведучого учасником шоу, передають Пат...