"Ми благословили його стати ченцем": Ніна Матвієнко розповіла, чим займається її син у монастирі

Старший син відомої української і радянської співачки Ніни Матвієнко Іван пішов в монастир. В інтерв'ю знаменитість поділилася, як вона оцінила рішення сина стати ченцем, передають Патріоти України.

За словами Матвієнко, Іван тривалий час готував батьків до того, що збирається стати ченцем. Молодий чоловік їздив з групами і молодшим братом в монастирі. Однак фінальною крапкою стало рішення артистки з чоловіком, чи стане їх син ченцем чи ні.

«Коли старший син щось вирішив, то він йде до кінця. Але, якби батько і мати не дали благословення, то він би не пішов в монастир. Ми з батьком його благословили. Його віра сильна, і може бути, завдяки його молитвам, все у нас в родині добре, всі живі і здорові», - зізналася зірка.
Крім того, Матвієнко розповіла, що зараз її син бере участь в реставрації старовинного храму, а вона допомагає у відновленні архітектурного пам'ятника матеріально. Артистка вважає, що в першу чергу потрібно зберегти велич минулого, щоб зберегти душу.
Джерело: 24 канал

"Ти моя сила": Усик зворушливо привітав дружину з річницею весілля

неділя, 25 вересень 2022, 16:48

Український боксер Олександр Усик 25 вересня відзначає 13-ту річницю шлюбу. Історія його кохання з Катериною почалася ще під час навчання. . Олександр зворушливо привітав свою дружину з сімейним святом. Він опублікував пост з теплими словами та поділи...

"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...