"Ми не маємо коштів тримати наше життя на паузі": Донька скандальної Єгорової покинула Україну

Стася Ровінська, телеведуча каналу 1+1 і дочка одіозної Сніжани Єгорової, оголосила про важливі зміни у своєму житті. Вона з сім'єю покинула Україну, і перебралася в Нью-Йорк. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram. Ровінська поспішила заспокоїти шанувальників: її переїзд у Велике Яблуко - це не імміграція, а тимчасове рішення заради дітей, яких у неї троє, передають Патріоти України.

"Це не імміграція, це тимчасовий переїзд задля дітей, мій чоловік, як багатодітний батько має право виїзжати закордон за законом України, ми продовжуємо займатись допомогою нашим воїнам і плануємо налагодити відправлення вже з НЙ, мій чоловік займається цим кожного дня. Для тих, хто пише, що це найпростіше…нам було б набагато легше повернутись до Києва, де у нас власний будинок, робота, гроші і налагоджене усе. Ми приїхали в Америку без нічого, ані збережень, ані плану, лише ми. Діти підуть до школи і це мене радує. Ми у чужій країні, ніхто нас тут не чекає. Ми намагаємось просто зробити дитинство наших дітей трохи спокійнішим. Ми не маємо коштів тримати наше життя на паузі у Європі", - поділилася ведуча.

Ровінська зізнається: залишати насиджене місце було дуже страшно, і зараз вона в легкому шоці від таких глобальних змін. Але вона впевнена, що переїзд в Нью-Йорк - життєве випробування і Всесвіт хоче дати їй якийсь урок.

"У мирний час ми б ніколи не наважились це зробити, та доля привела нас у це місто…Для чого, це ще доведеться з‘ясувати, але найближчі декілька років ми будемо тут будувати наше життя з самого початку, залишивши в у Києві своіх близьких, друзів, будинок, автівки, улюблені роботи, комфортне життя…" - каже вона. Ведуча запевнила - волонтерську діяльність припиняти вона не має наміру, а поки вона сподівається на перемогу України і шукає нові знайомства і роботу в Нью-Йорку.


Ірина Білик розповіла, що чоловік Повалій Ліхута дивиться телевізор і радіє вбивствам українців

середа, 29 червень 2022, 8:20

Українська співачка Ірина Білик, будинок якої розгромили російські окупанти, розповіла, що чоловік її колеги Таїсії Повалій, продюсер Ігор Ліхута підтримує "спецоперацію" РФ у нашій країні. За її словами, чоловік дивиться телевізор та щиро радіє вбивст...

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...