"Ми не сварилися": Популярний український актор вперше назвав причину розриву з дружиною (відео)

Український актор, учасник "Танців з зірками" Костя Войтенко вперше назвав причину розставання з дружиною Валентиною. Про це стало відомо із чергового випуску "Світського життя", передають Патріоти України.

За словами Войтенка, вони не били гучно горщики, а були змушені роз'їхатися через певну причину. "Ми не роз'їхалися, мовляв: все, я туди, ти сюди. Ми роз'їхалися не тому, що ми посварилися, а тому що так нам зараз комфортніше. У мене дуже зараз напружений графік і ми просто не можемо, ми заважаємо одне одному", - пояснив артист.

Він підтвердив слова Валентини, що вони на межі розлучення з літа, однак мешкати окремо стали пізніше. Також Войтенко вперше назвав причину їхнього конфлікту. "Якщо глобально і чесно: не чесність на самому початку. Ну, коли ти додумуєш за людину, що вона може бути ось такою, коли ти не приймаєш її такою, яка вона є, хочеш переробити її", - зізнався актор.

Попри складний період у стосунках, Костянтин має змогу бачитися з донькою коли захоче – Валентина не перешкоджає їхнім побаченням.

Джерело: ТСН.ua

Скарби казкової краси: Члени італійської королівської сім'ї хочуть повернути коштовності корони (фото)

субота, 29 січень 2022, 0:33

Спадкоємці останнього короля Італії Умберто II звернулися з офіційним проханням повернути їм коштовності корони, які вони втратили після того, як країна скасувала монархію після Другої світової війни. Від того часу колекція зберігається у сховищі Банку...

Неймовірна краса: Гімнастка Анна Різатдінова похизувалася фігурою на пляжі в ОАЕ (фото)

субота, 29 січень 2022, 0:22

Бронзова призерка Олімпіади в Ріо з художньої гімнастики Анна Різатдінова оновила свій інстаграм-аккаунт серією гарячих знімків у купальнику, повідомляють Патріоти України. Українка відпочиває в Дубаї та скористалася можливістю порадувати своїх шанувал...