
Співачка Оксана Білозір, яка минулоріч розлучилася зі чоловіком, музикантом Романом Недзельським, зізналася, чи підтримує нині з ним стосунки. Виконавиця каже, що ексчоловік уникає спілкування з нею, однак вона впевнена, що поновлення дружніх стосунків – питання часу, передають Патріоти України.
За словами Білозір, у дітей та онуків колишнього подружжя наразі навпаки – дуже теплі стосунки з Недзельским. Про це артистка розповіла в інтерв’ю OBOZ.UA.
Оксана Білозір – мама двох синів. Старший Андрій – від першого шлюбу з легендарним композитором Ігорем Білозіром, Недзельський став вітчимом для хлопчика у шість років, той називає його татом. Молодший Ярослав – спільний син колишнього подружжя. Роман Недзельский та Оксана Білозір прожили разом у шлюбі 33 роки. Роман молодший від Оксани на 10 років.
"Роман уникає спілкування зі мною, – зізнається співачка. – Але це таке, тимчасове. Думаю, все налагодиться, бо в нас діти, онуки. Вони їздять до нього в гості, мають гарні стосунки. І Роман – дуже хороша людина. Багато всього знає, вміє до ладу розказати. В нього велике коло друзів, які його люблять, шанують. Має своє комфортне середовище. У нашому середовищі теж комфортно. Як йому, так і мені. Тому я не бачу проблем, просто потрібен час".
Оксана Білозір стверджує, що новина про те, що вона хоче розлучитися, не стала "громом серед ясного неба" для Романа, як він розповідав в інтерв’ю: "Ми пів року обговорювали цю процедуру. Я хотіла це зробити тихо, не привертаючи зайвої уваги, але сталося так, як сталося".
Співачка продовжує спілкуватися з мамою колишнього, яка довгий час мешкала разом з артисткою: "Вона залишалася жити зі мною, коли Роман вже мешкав окремо. Зараз вона переїхала до сина. Днями святкувала день народження. Я телефонувала, гарно поговорили".
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...