
Відома українська акторка Ніна Набока ("Спіймати Кайдаша", "Припутні", "Будинок "Слово". Нескінчений роман") свого часу, як й інші її колеги, працювала на знімальних майданчиках разом з росіянами, яких до самого вторгнення активно запрошували зніматися в Україні, передають Патріоти України.
В інтерв’ю OBOZ.UA Ніна Набока розповіла, які гонорари отримували російські актори в Україні, а на які погоджувалися наші артисти. Акторка каже, що все це відомі українські артисти.
"Були серед росіян і нормальні люди, були і покидьки – це правда, – згадує російських акторів Набока. – І гонорари вони мали справді набагато вищі. І від того, зрозуміло, ми почувалися приниженими. І це продовжувалося практично до самого вторгнення. Хтось із них по дві тисячі євро отримує за знімальний день. А наші, хто головні ролі грає, то до 10 тисяч гривень, а інші – три-чотири. І все це народні, знані українські артисти".
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...