На аукціон виставили золотий годинник Гітлера

На годиннику вигравіровано ініціали лідера нацистської Німеччини та німецький імперський орел. Аксесуар виготовлено швейцарським годинникарем з компанії LeCoultre.

Годинник Адольфа Гітлера

У США на аукціон виставили наручний годинник, що належав Адольфу Гітлеру. Його планують продати приблизно за чотири мільйони доларів. Про це розповів Daily Mail, передають Патріоти України.

Власник аукціонного будинку Білл Панагопулос хоче виручити за лот від двох до чотирьох мільйонів доларів. За його словами, ця річ має історичне значення.

Аксесуар був виготовлений швейцарським виробником годинника класу люкс LeCoultre. Золотий корпус виробу прикрашений символікою Третього рейху, гравіюванням у вигляді ініціалів політика та трьох знакових для нього дат: народження, призначення канцлером Німеччини та перемоги партії нацистів на виборах.

Вважається, що аксесуар подарували Гітлеру члени нацистської партії в 1933 році, а 4 травня 1945-го, за кілька днів до самогубства фюрера, годинник викрав французький солдат під час штурму резиденції в Баварських Альпах.

Після повернення з війни солдат, який викрав годинник. продав його родичу, який передавав його нащадкам. У 2019 році правнук родича зв'язався з аукціонним будинком та запропонував його придбати.

Предмет представили на аукціоні Alexander Historical Auctions в американському штаті Меріленд. Раніше годинник ніколи не виставлявся на публічний продаж

"Вважаю це некоректним": Дружина Влада Ями розповіла, чому він не повертається в Україну

четвер, 29 вересень 2022, 7:29

Український хореограф, танцюрист і ведучий Влад Яма зараз разом з родиною перебуває в США. Багатьох шанувальників артиста обурює, що він "відсиджується" за кордоном, поки в Україні йде війна, передають Патріоти України. Ліліана Кудлай, дружина танцюрис...

"Йди випий і лягай спати": Ткач зізнався, чи знали учасники "Кварталу 95" завчасно про наступ Росії і де його заскочила війна

четвер, 29 вересень 2022, 6:29

Актор студії "Квартал 95" Юрій Ткач розповів, як для нього почалася війна. Коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення до України, для актора Юрія Ткача це стало несподіванкою, передають Патріоти України. У мережі ж почала розповсюджуватися інформац...