На аукціон виставили золотий годинник Гітлера

На годиннику вигравіровано ініціали лідера нацистської Німеччини та німецький імперський орел. Аксесуар виготовлено швейцарським годинникарем з компанії LeCoultre.

Годинник Адольфа Гітлера

У США на аукціон виставили наручний годинник, що належав Адольфу Гітлеру. Його планують продати приблизно за чотири мільйони доларів. Про це розповів Daily Mail, передають Патріоти України.

Власник аукціонного будинку Білл Панагопулос хоче виручити за лот від двох до чотирьох мільйонів доларів. За його словами, ця річ має історичне значення.

Аксесуар був виготовлений швейцарським виробником годинника класу люкс LeCoultre. Золотий корпус виробу прикрашений символікою Третього рейху, гравіюванням у вигляді ініціалів політика та трьох знакових для нього дат: народження, призначення канцлером Німеччини та перемоги партії нацистів на виборах.

Вважається, що аксесуар подарували Гітлеру члени нацистської партії в 1933 році, а 4 травня 1945-го, за кілька днів до самогубства фюрера, годинник викрав французький солдат під час штурму резиденції в Баварських Альпах.

Після повернення з війни солдат, який викрав годинник. продав його родичу, який передавав його нащадкам. У 2019 році правнук родича зв'язався з аукціонним будинком та запропонував його придбати.

Предмет представили на аукціоні Alexander Historical Auctions в американському штаті Меріленд. Раніше годинник ніколи не виставлявся на публічний продаж

Лідер гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець розлучається з дружиною після 15 років шлюбу

середа, 27 вересень 2023, 9:55

Лідер українського рок-гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець приголомшив заявою, яку зробив сьогодні, 27 вересня, передають Патріоти України. Декілька годин тому на своїй сторінці у Facebook опублікував звернення, у якомуц заявив, що розлучається з дру...

Імідж все гірше й гірше: Зрадниця Ані Лорак знову стала посміховиськом на росТБ (фото)

вівторок, 26 вересень 2023, 23:30

Цього разу користувачі висміяли зовнішній вигляд скандальної виконавиці. Зокрема, на одному з шоу на російському пропагандистському телебаченні артистка-зрадниця показалася в дивакуватому образі. Якщо вбрання Лорак особливо не коментували, то дивакуват...