На Даунінг-стріт, 10 з'явиться ще одна дитина: Дружина Бориса Джонсона повідомила, що вагітна

У прем’єр-міністра Великої Британії Боріса Джонсона та його нареченої Керрі Сімондс у 2018 році народився перший син

У Джонсона та Сімондс народився син У суботу, 31 липня, дружина прем'єр-міністра Великобританії Керрі Джонсон повідомила про свою вагітність. Вона написала про це в Instagram. Малюк має з'явитися на світ у грудні.

Це буде друга спільна дитина Бориса та Керрі Джонсон. Їхній первісток Вілфред народився 29 квітня 2020 року. Сталося це невдовзі після того, як прем'єр-міністр виписався з лікарні, куди потрапив у важкому стані, заразившись коронавірусом. На щастя, для Джонсона все закінчилося добре.

На той момент Борис та Керрі не були офіційно одружені, проте міс Саймондс жила з Джонсоном на Даунінг-стріт, 10.

Весілля вони відсвяткували наприкінці травня цього року. Церемонія вінчання була таємною. Вона відбулася у Вестмінстерському соборі у Лондоні.

Місис Джонсон також зізналася у своєму пості в Instagram, що у січні у неї був викидень. «Я відчуваю себе благословенною, оскільки мені вдалося завагітніти знову. Але одночасно з цим я немов клубок нервів…» - підкреслила 33-річна Керрі.

Що стосується 57-річного Бориса Джонсона, то він стане батьком вже всьоме. Четверо старших дітей народилися у нього у другому шлюбі. Їхня мати — Марина Уілер, дочка журналіста та телеведучого сера Чарльза Уїлера. Вона вийшла заміж за Джонсона у 1993 році. І вони прожили разом 25 років. Їхній старшій доньці Ларі зараз 27 років. Синові Майло Артуру Джонсону 25, доньці Кассії — 23, синові Теодору — 21 рік.

Джонсон, перебуваючи у шлюбі з Уілер, завів роман з мистецтвознавцем Гелен Макінтайр. У 2009 році вона народила від Бориса доньку Стефані.

Дружина пробачила політику зраду. Однак Джонсон на цьому не заспокоївся та продовжував зраджувати Марині. У 2018 році вона подала на розлучення. Коханкою Джонсона стала Керрі Саймондс.

Імідж все гірше й гірше: Зрадниця Ані Лорак знову стала посміховиськом на росТБ (фото)

вівторок, 26 вересень 2023, 23:30

Цього разу користувачі висміяли зовнішній вигляд скандальної виконавиці. Зокрема, на одному з шоу на російському пропагандистському телебаченні артистка-зрадниця показалася в дивакуватому образі. Якщо вбрання Лорак особливо не коментували, то дивакуват...

"Він вже мій родич": Зрадниця Лорак вирішила похвалитися дружбою із Кіркоровим

вівторок, 26 вересень 2023, 20:14

Опальна співачка Ані Лорак в коментарі російським ЗМІ розповіла про дружбу з путіністом Філіпом Кіркоровим. Вона сказала, що прихильник диктатора Володимира Путіна замінив їй рідного брата, який досі живе в Україні і на собі відчув всі жахи війни, зазн...