
Переможниця "Міс Україна Всесвіт-2020" Єлизавета Ястремська знаходиться у Майамі (США), де готується до міжнародного конкурсу краси "Міс Всесвіт". Під час однієї з репетицій дівчина стерла ноги в кров, і це доказ того, що подібні заходи - важка праця, передають Патріоти України.
Українка опублікувала в "сторіз" фотографію, на якій показала, якими бувають наслідки довгих тренувань. "Конкурси краси - це важка робота і часом біль. Це моя нога після репетицій", - написала Єлизавета.
Єлизавета Ястремська отримала корону й титул "Міс Україна Всесвіт-2020" без проведення конкурсу. Організаційний комітет вирішив не проводити масштабних заходів через пандемію коронавіирусу, тому нагороду передали "I Віце-Міс Україна Всесвіт-2019". Дівчина представить Україну на міжнародному конкурсі "Міс Всесвіт-2020", фінал якого через ковід перенесений на 16 травня 2021 року.

Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...