"На таку лекцію кожен схоче прийти": Тіна Кароль станцювала спокусливий танок на викладацькому столі (відео)

Співачка Тіна Кароль, яка нещодавно презентувала нову пісню і кліп «Хороший хлопець», показала додаток, за допомогою якого її зображення можна перенести в будь-яку точку земної кулі, повідомляють Патріоти України.

Вона оголосила у TikTok флешмоб, запропонувавши фоловерам запустити програму «Tina Karol», зняти своє креативне відео і розмістити його в соцмережах. Незабаром таке відео з'явилося на сторінці фан-клубу співачки — Тіну Кароль «перенесли» у … навчальну аудиторію.

Співачка в білому комбінезоні і з двома пістолетами співала пісню і спокусливо танцювала прямо на столі, за яким зазвичай сидить викладач. Одна з фанаток Кароль написала в коментарях: «На таких лекціях я б побувала …».

Нагадаємо, що в альбом «Красиво» увійшли сім композицій: «Це любов», «Хороший хлопець», «Скандал», «Коханці», «Красиво», «Дівчинка», «Біжу». Деякі шанувальники були не у захваті ані від манери виконання Кароль, ані від її нового образу — це було дещо незвичне для співачки. Шанувальники припустили, що на «звичне звучання» Тіни негативно вплинуло її знайомство з молдавським виконавцем Даном Баланом.

"Дівчинку навіть не поховали": Джамала поділилася сімейною трагедією - не можна стримати сліз

вівторок, 18 травень 2021, 17:56

Джамала в День боротьби за права кримськотатарського народу 18 травня поділилася трагедією своєї сім'ї, яка постраждала від депортації в 1944-му році. Співачка згадала історію, яку часто згадувала її прабабуся - тоді жінку з п'ятьма маленькими дітьми в...

Як правильно пити пиво? Оля Полякова з дочкою Машею потролили відому телеведучу Фреймут

вівторок, 18 травень 2021, 16:43

Телеведуча Ольга Фреймут, яка, схоже, поставила собі за мету навчити українців усім премудростям етикету, постійно піддається тролінгу в мережі. Українці по-доброму висміюють скрупульозність, з якою Ольга закликає дотримуватися суворих правил навіть у ...