"Наче ялинка Януковича в кокошнику": Українське вбрання Міс України Всесвіт 2021 розкритикували у мережі (фото)

Переможниця "Міс Україна Всесвіт 2021" Анна Неплях, яка покинула бойфренда, позувала в Тель-Авіві у вбранні, яке має презентувати Україну, передає Depo.ua. Фото та пояснення задуму костюму найкрасивішої українки організатори залишили на сторінці на Facebook, передають Патріоти України.

Костюм має назву "Вишиваний код України", а дизайнеркою витвору стала Наталія Шевчук. Поділ сукні складається з 25 п'ялець, які ототожнюють кожний регіон України, включно з Донбасом і окупованим Кримом.

"У кожного народу є свій унікальний код, який присутній у простих речах – традиціях, піснях, казках, в одязі. В Україні особливе місце займає традиційна українська вишивка. В залежності від історичного регіону України орнаменти вишивок відрізняються деталями, кольорами та власною унікальною технікою вишивки. Майстрині в процесі вишивання закладають у свій виріб не тільки красу, а й тонкий духовний символьний зміст, знаки свого роду. В давнину найчастіше вишивками прикрашали одяг та рушники. Їх ретельно зберігали і передавали нащадкам. Вишивка дійсно відрізняє наш народ, вона — це наше особисте та святе. Для українців вишивання — це процес духовного зростання та піднесення", – розповіла про свій витвір майстриня Наталія Шевчук.

У мережі вбрання Анни Неплях розкритикували. Українцям не сподобалася ані ідея, ані її втілення. Користувачі мережі критикують кольори, форми і порівнюють з елементами вбрання сусідніх народів.

Запроданка Ані Лорак пробила чергове дно висловом щодо війни проти її батьківщини

четвер, 1 грудень 2022, 15:20

Запроданка Ані Лорак, яка від початку російського вторгнення мовчить про війну та продовжує заробляти криваві рублі, пробила чергове дно. Вона опублікувала допис в Інстаграм, в якому вкотре вразила своїми недалекими роздумами. Цього разу «голуб миру» н...

"Зима мала на нас свої плани": Каменських та Потап натякнули на розлучення

четвер, 1 грудень 2022, 6:54

Війна вносить корективи у взаємини українців. Після чуток про розлучення Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе у мережі заговорили про розлучення Насті Каменських та Потапа, передають Патріоти України. Пара перестала разом з'являтися на публіці та вже...