Наче живий витвір мистецтва: Популярна співачка показала розкішне тіло у відкритому бікіні (фото)

Американська поп-співачка Ніколь Шерзінгер опублікувала в Instagram пікантні фотографії, на яких вона позує в роздільному купальнику, лежачи біля басейну, передають Патріоти України.

43-річна зірка володіє розкішною фігурою, про яку мріє кожна жінка. Про це говорять і її шанувальники: "Вау, яка фігура", "Вогненний вогонь", "Яка ти неймовірна", "Шикарна", "Жінка без віку".

"Я - Рак, а водні знаки співзвучні своїм емоціям, як і всім іншим. Це робить їх чутливими та інтуїтивно зрозумілими. Вони пристрасні, люблячі і дуже турботливі. Водні знаки також креативні і зазвичай відчувають особливу любов до мистецтва", - підписала знімок Ніколь.

Маленька донечка чекає на нього вдома: Марія Бурмака показала свого старшого брата, який воює в ЗСУ (фото)

четвер, 26 травень 2022, 15:38

Народна артистка України Марія Бурмака показала свого старшого брата Святослава Бурмаку. На сторінці в Instagram співачка розмістила знімок брата і повідомила, що сьогодні, 26 травня, у чоловіка день народження. Наразі Святослав перебуває в ЗСУ і захищ...

Віктор Павлік гастролює у Німеччині: Катерина Репяхова розповіла, як йому вдалося виїхати з країни під час війни

четвер, 26 травень 2022, 14:12

Дружина українського співака Віктора Павлика Катерина Репяхова вирушила з Ізраїлю додому до Києва. Дорогою в Україну вони із чоловіком зустрілися в Німеччині. У прискіпливих фоловерів пари виникло питання, як Павлик опинився за кордоном, адже виїзд чол...