"Я завжди була худенька. Це чистої води буллінг": Надя Дорофєєва розкрила правду про пластичні операції

Співачка Надя Дорофєєва, яка закрила свій бізнес у Києві через карантин, розкрила правду про пластичні операції. Зірці, з ідеальною зовнішністю та фігурою, часто дістається від хейтерів. Вони дорікають Наді, що на сцені вона виглядає шикарно тільки завдяки макіяжу, а насправді страшненька без гриму. Також їй приписують пластику губ, нібито вона їх збільшила і зробила зуби, зазначають Патріоти України.

«Я хочу офіційно сказати, що ніколи нічого не робила. І зуби у мене не вініри», — заявила Надя у програмі ЖВЛ. Співачка каже, що втомилася спростовувати подібні чутки. Поза сценою вона віддає перевагу зручному одягу, майже не користується макіяжем. «Якщо чесно, я собі у житті, коли не нафарбована, подобаюся більше. Навіть не знаю, як коментувати», — каже Дорофєєва.

Подібні звинувачення, як і критику її худорлявості, співачка називає булінгом. Надя зізнається, що не дотримується дієт, періодично займається спортом. Їй не доводиться докладати надзусиль для підтримки форми, яка її влаштовує. «Я люблю картоплю, люблю котлетки. Я завжди була худенька. Це чистої води буллінг», — вважає Дорофєєва.

"Вишиваний код України": Анна Неплях показала національний костюм для конкурсу "Міс Всесвіт" (фото)

середа, 1 грудень 2021, 19:14

Анна Неплях, яка є переможницею "Міс Україна Всесвіт 2021", показала свій національний костюм для конкурсу "Міс Всесвіт". Фото вона опублікувала в Instagram, передають Патріоти України. Національний костюм створила український дизайнер Наталія Шевчук. ...

"Чоловік мене кинув, як тільки я народила": Українська співачка вперше розповіла про розлучення

середа, 1 грудень 2021, 18:58

Українська співачка Katya Chilly повідомила, що вісім років тому її покинув чоловік та батько її дитини, музикант Олексій Боголюбов. Пара офіційно розлучилася, хоча Катерина залишила собі прізвище ексобранця, передають Патріоти України. Як розповіла ар...