"Найбільший біль, який мені довелося пережити": Дружина Романа Сасанчина розповіла про втрату дитини

20-річний український співак, переможець шоу Голос країни і Голос. Діти Роман Сасанчин у грудні 2021 року вперше став батьком. Його дружина, блогерка Іванна, подарувала артисту доньку Елізабет, передають Патріоти України.

Щасливі батьки прекрасно справляються зі своїми обов'язками. Однак нещодавно Іванна зізналася, що народження Елізи не далося їй дуже легко.

На своїй сторінці в Instagram 24-річна дівчина розповіла, що перша вагітність для неї закінчилася трагічно. "Було, завмер плід! Це найбільша біль, яку мені довелося пережити", - згадує молода мама.

Незважаючи на юний вік батьків, Іванна зазначає - друга вагітність була запланованою і бажаною. Правда, лікарі давали дівчині невтішні прогнози - через проблеми зі здоров'ям у неї на зачаття могло піти кілька років.


Співвітчизники прямо охарактеризували старлеток набитими дурами: Відомі українки в День пам'яті жертв Голодомору похизувалися вечіркою з тістечками у Версалі (відео)

субота, 26 листопад 2022, 23:20

Санта Дімопулос і компанія влаштували костюмоване чаювання в парижському Версалі . Колишня солістка гурту «ВІА Гра» Санта Дімопулос у своїй соцмережі виставила відео та світлини, на яких весело проводить час з подругами у парижському Версалі. Шанувал...

Зірки "Кварталу 95" спародіювали російського Ваньку, якого поміняли на єнота, та його дружину (відео)

субота, 26 листопад 2022, 10:59

Зірки комедійної студії "Квартал 95" Юрій Великий та Настя Оруджова порадували шанувальників новою пародією на російського загарбника Ваньку та його недалеку дружину Настю. Актори надихнулися історією про єнота, якого окупанти вкрали з херсонського зоо...