Накропали з Меган ще купу бруду: Принц Гаррі опублікує другий том своїх мемуарів після смерті королеви Єлизавети

Після того, як було оголошено, що наприкінці майбутнього року будуть опубліковані мемуари принца Гаррі (ця новина змусила запанікувати Букінгемський палац), виданню Daily Mail стало відомо, що це лише вершина айсберга. Насправді принц та його дружина Меган Маркл уклали контракт на написання чотирьох книг, інформують Патріоти України.

Перша, як і було заявлено, вийде восени 2022 року (якраз після Платинового ювілею Її Величності). Другу свою книгу Гаррі має намір опублікувати після смерті королеви Єлизавети II, якій зараз 95 років. Це ще більше вжахнуло палац, оскільки принц, судячи з усього, приберіг для другого тому мемуарів свої найгучніші заяви та викриття — настільки серйозні, що він не хоче травмувати бабусю.

Ще одну книгу напише Меган. Вона буде присвячена питанням фізичного та душевного здоров'я. Подробиці про четверту книгу поки невідомі. Гонорари Сассексів можуть в цілому скласти 40 мільйонів доларів.

Хіти тижня. Копія тата: Дружина Віктора Павліка вперше показала обличчя їхнього сина (відео)

субота, 25 вересень 2021, 11:00

Дружина співака Віктора Павліка, його концертна директорка Катерина Реп'яхова вперше засвітила обличчя маленького сина, повідомляють Патріоти України. Сім'я на декілька днів гайнула до Одеси та вперше показала море маленькому Михайлику, якому днями вип...

За дівчину вимагали $470 000: Викрадення доньки полтавських депутатів "замовив" убивця її подруги

субота, 25 вересень 2021, 10:43

На Полтавщині невідомі посеред траси викрали доньку місцевих депутатів Віту Кириченко, яка їхала на навчання до Києва. Її понад два тижні тримали у заручницях, а від батьків вимагали переказати $470 тис. у біткоїнах. Ті вирішили звернутися до правоохор...