Накропали з Меган ще купу бруду: Принц Гаррі опублікує другий том своїх мемуарів після смерті королеви Єлизавети

Після того, як було оголошено, що наприкінці майбутнього року будуть опубліковані мемуари принца Гаррі (ця новина змусила запанікувати Букінгемський палац), виданню Daily Mail стало відомо, що це лише вершина айсберга. Насправді принц та його дружина Меган Маркл уклали контракт на написання чотирьох книг, інформують Патріоти України.

Перша, як і було заявлено, вийде восени 2022 року (якраз після Платинового ювілею Її Величності). Другу свою книгу Гаррі має намір опублікувати після смерті королеви Єлизавети II, якій зараз 95 років. Це ще більше вжахнуло палац, оскільки принц, судячи з усього, приберіг для другого тому мемуарів свої найгучніші заяви та викриття — настільки серйозні, що він не хоче травмувати бабусю.

Ще одну книгу напише Меган. Вона буде присвячена питанням фізичного та душевного здоров'я. Подробиці про четверту книгу поки невідомі. Гонорари Сассексів можуть в цілому скласти 40 мільйонів доларів.

"Ти моя сила": Усик зворушливо привітав дружину з річницею весілля

неділя, 25 вересень 2022, 16:48

Український боксер Олександр Усик 25 вересня відзначає 13-ту річницю шлюбу. Історія його кохання з Катериною почалася ще під час навчання. . Олександр зворушливо привітав свою дружину з сімейним святом. Він опублікував пост з теплими словами та поділи...

"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...