"Наш шлюб вже ніколи не буде, як на початку": Олена Кравець відверто розповіла про стосунки із чоловіком (відео)

Актриса «Вечірнього Кварталу» та «Жіночого Кварталу», шоувумен Олена Кравець висловилася про кризу у відносинах із чоловіком та шляхи вирішення сімейних проблем. Одкровеннями вона поділилася у програмі "Твій день" на каналі "1+1", передають Патріоти України.

Разом із чоловіком Сергієм Олена прожила 19 років, пара почала зустрічатися ще у студентські роки, потім їхній роман переріс у шлюб. За цей час подружжя пережило не одну кризу, а подолати проблеми їм допомагали фахівці.
«Мені здається, що зараз ми вийшли на такий рівний шлях, і я розумію, що таким його ще не знаю. І не лукавитиму, кожен з нас знаходиться в індивідуальній терапії. Ми раніше мали загальну терапію, були в нашому житті обставини, які привели нас до фахівців. Це нам дуже допомогло», - зазначила вона.
Головний критерій якості відносин для Кравець – легкість. Вона порівнює етапи подружнього життя із рівнями гри. Після проходження кожного періоду, набувається цінна і корисна нова навичка, відбуваються особистісні трансформації. До криз і проблем у подружньому житті вона ставиться філософськи.
«Наші відносини вже ніколи не будуть такими, як на початку. І це дуже цікаво. Мені подобається той рівень гри, на якому ми зараз із Сергієм живемо», — додає «перша леді» «Кварталу».
Олена знайшла для себе особистий баланс між роботою та сім'єю. Вона більше не прагнути встигати все й одразу, адже знає, як це на ній відбивається. «Устигнути все — це для мене вигоріти. Я вже це скуштувала кілька разів і знаю, до чого це призводить. Тому більше із цим не жартую», – зазначає вона.

Зірки й колючий дріт: Ані Лорак захейтили через колготки дочки за 6 тисяч гривень (фото)

середа, 1 грудень 2021, 20:29

Дочка Лорак з'явилася на шоу в колготках, які імітують тату з "тюремною" символікою. На ногах 10-річної дівчинки зірки й колючий дріт виглядали досить безглуздо. Сама Лорак не поспішає хвалитися нарядом дочки у своєму Instagram, а ось російський співак...

"Вишиваний код України": Анна Неплях показала національний костюм для конкурсу "Міс Всесвіт" (фото)

середа, 1 грудень 2021, 19:14

Анна Неплях, яка є переможницею "Міс Україна Всесвіт 2021", показала свій національний костюм для конкурсу "Міс Всесвіт". Фото вона опублікувала в Instagram, передають Патріоти України. Національний костюм створила український дизайнер Наталія Шевчук. ...