
Українська телеведуча Катя Осадча привітала з Днем ангела свого чоловіка Юрія Горбунова. Вона пообіцяла йому, що після війни вони знову будуть разом і їх сім'я стане ще більшою, передають Патріоти України.
"Мій рідний Юро, з Днем ангела тебе. Ми, як і багато українських сімей зараз не разом, ми не плануємо наше життя, але ми живі і тому ми точно знаємо, що після перемоги будемо садити дерева, допомагати відбудовуватися, багато посміхатися, ніколи не будемо розлучатися довше, ніж на робочий день і наша сім'я буде більшою", - написала телеведуча в Instagram.
Словами про "наша сім'я буде більшою" Осадча заінтригувала. Раніше вони з Горбуновим неодноразово говорили про те, що обговорювали усиновлення дитини, яка втратила батьків під час війни. Можливо, зіркова пара наважиться на цей вчинок зовсім скоро.
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...