
Українська співачка Ірина Білик розповіла, як російські окупанти "розважалися" в її будинку. За її словами, вони не тільки знищили її апаратуру, а й плавали в басейні, передають Патріоти України.
Білик розповіла, що ще в перший день війни поїхала з села Березівка в більш безпечне місце. Ще 24 лютого вона дуже злякалася, бо поруч з будинком впала бомба.
Після її від'їзду, окупанти зайшли в її селище, а пізніше проникли безпосередньо в її будинок. "Вони оселилися в будинку і їли все, що тільки могли. Мій помічник потрапив у житло більше, ніж через місяць. За його словами, загарбники і плавали в басейні, і ламали апаратуру, і псували речі і навіть фото з дитинства", – сказала співачка в програмі "Ранок з Україною".
21 червня, принц Уельський Вільям відзначає свій 44-й день народження. Майбутній король Великої Британії народився в 1982 році в сімʼї принцеси Діани та тоді ще принца Чарльза, проте батьки згодом розлучилися, а мама Вільяма загинула в трагічній ДТП в ...
Син народної артистки України Наталії Сумської — актор В’ячеслав Хостікоєв — здивував сумою зарплати, яку отримує в театрі, передають Патріоти України. Знаменитість працює в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. В інтерв’ю ...