Українська телеведуча Олена-Христина Лебідь розсекретила, чи справді вийшла заміж за віцепрезидента Товариства Червоного Хреста України Павла Розенка, передають Патріоти України.
Такі чутки поширилися влітку минулого року, коли пара опублікувала весільні фото. У програмі "Ранок у великому місті" Лебідьзізналась, що весілля таки дійсно було. Щоправда, не їхнє з Розенком, а друзів.
"Насправді весілля було, але не моє, а моїх друзів. Ми були просто гарно вбрані. Не моє було весілля, але знаю, що народ подумав, що це моє", - прокоментувала Лебідь.
Утім, ведуча говорить, що, можливо, й сама незабаром вийде заміж. Річ у тім, що на весіллі вона впіймала букет нареченої. Розенко тоді зауважив, що це знак. "Я зловила весільний букет. Він сказав: "Лебідь, це знак", - поділилася ведуча.
39-річний герцог Сассекський Гаррі розкрив, чому його дружина Меган Маркл не прилітає на батьківщину чоловіка. Зараз вони з двома дітьми живуть у Каліфорнії, США, і лише принц інколи повертається в Велику Британію по роботі або заради важливих для Вінд...
Українська співачка Тіна Кароль завжди вражає своєю фігурою та ідеальним зовнішнім виглядом. Проте деякі підписники вважають, що її сексуальні форми та привабливі декольте - це результат пластичних операцій зазначають Патріоти України. Тож нещодавно пі...