Настя Івлєєва без білизни в рваному топі викликала фурор провокаційним вбранням

Ведуча Орла і Решки Настя Івлєєва викликала фурор своїм новим образом для чергового заходу. Івлєєва недавно підтвердила розлучення з Елджеєм, і шанувальники помітили, що вона стала більше публікувати відвертих кадрів у Instagram, зазначають Патріоти України.

Цього разу Івлєєва постала в чорному вбранні з довгої спідниці з відвертим розрізом, яка відкриває спокусливі ніжки і топіка з дуже відвертими вирізами. Дівчина одягла "рвані" колготи і довершила образ високою платформою. "Доброго ранку, мої солоденькі, як ваш настрій?",- пише вона і обіцяє поспілкуватися в сторіз з приводу drag show "і в цілому".

"Діва. Настрій - Четвер -маленька п'ятниця, вже продумуємо план на вихідні", "У пошуках нового Елджея", "Образ", "Надихаєш", "На неї молилися всі боги...", - пишуть в коментарях.

Так бояться? Росіяни не можуть послухати "Стефанію" переможців "Євробачення" Kalush Orchestra - доступ заблоковано

середа, 18 травень 2022, 10:58

У соціальних мережах Instagram та Facebook для громадян Росії заблокували доступ до пісні Stefania переможців Євробачення-2022 українського реп-колективу Kalush Orchestra. При спробі користувача з РФ знайти трек в Інтернеті, пошукова система пише, що р...

"Відро з кров'ю": Володимир Кличко заявив, що зробить кардинальний вчинок, якщо "хоч один росіянин вийде у ринг зі своїм прапором та гімном"

середа, 18 травень 2022, 10:28

Легендарний український боксер Віталій Кличко розповів, що його брат Володимир виступає за жорстку позицію у світі щодо виступів російських боксерів. . За інформацією мера Києва, молодший брат демонстративно заллє свій титул кров'ю, якщо хтось із спорт...