"Наталю, що ти пила": MELOVIN розніс пропозицію Могилевської запровадити державною російську мову

Український співак MELOVIN прокоментував слова своєї зіркової колеги Наталії Могилевської щодо запровадження трьох державних мов. Так, нещодавно виконавиця запропонувала, щоб після перемоги у війні з Росією, в Україні були українська, російська та англійська мови, передають Патріоти України.

Зі свого боку, Костя Бочаров (справжнє ім'я MELOVIN – Ред.) заявив, що українці мають зрозуміти, наскільки важливо відмовитися від російської мови назавжди. Як поділився виконавець у "Зірковому шляху", висловлювання Могилевської – це абсурд.

"Ну це ж п**дець. Я не знаю, як це можна перекрутити собі в голові, щоб сказати таке взагалі під час війни, і не лише під час війни, думку про те, що в Україні повинна бути друга мова державна. Мова агресора, який напав на нашу країну. Наталю, що ти пила?" – прокоментував MELOVIN.

Знаменитість також поділився, що сам він виріс в російськомовному середовищі. Втім, тепер він прагне ідеально вивчити українську. Також співак зізнався, що дуже агресивно ставиться до всього російського.

"Під час війни я таким русофобом стаю і таким агресивним… Мені самому було гидко, коли йшов магазином у Львові і чув російську мову. Мені ставало лячно, жахливо всередині, тому що це вже як тригер для підсвідомості: той, хто зараз вбиває моїх колег, друзів, людей на передовій – це Московія з російською мовою. І тепер я зовсім не розумію фрази "Какая разница, на каком говорить". Велика різниця!" – додав він.

На 85 році життя помер знаменитий український письменник

понеділок, 15 серпень 2022, 18:50

За сценаріями Олеся Лупія поставлено художні фільми "Багряні береги", "Данило - князь Галицький". У неділю, 14 серпня, помер відомий український письменник Олесь Лупій. Про це повідомив керівник Національної спілки письменників Михайло Сидоржевський, п...

Схоже, їм там пороблено: Актор кварталівського серіалу "Свати" принципово відмовився від ужитку української мови

понеділок, 15 серпень 2022, 16:59

Український актор Євген Капорін, який у серіалі "Свати" зіграв роль Олексія Долдонова (другорядний персонаж у третьому, п'ятому, шостому та сьомому сезонах. Близький друг Жені), не хоче спілкуватися українською мовою. Про це він повідомив в інтерв'ю 24...