"Наташа голиться наголо": Могилевська уклала ризикове парі з Луценком, що пострункішає протягом кількох тижнів

Співачка Наталя Могилевська, яка бажає позбутися зайвої ваги, приєдналася до челенджу, умова якого зобов'язує схуднути до 26 червня. Про це популярна фітнес-тренер Аніта Луценко повідомила в своєму Instagram, зазначають Патріоти України.

Умова челенджу — скинути чотири кг ваги до 26 червня.

«Ми стежимо за Наташею. У разі провалу — Наташа голиться наголо. Як думаєте, чи впорається? А ви приєднуйтесь!» — написала Аніта Луценко.

«Всього чотири? Планували виходячи з темпів здорового схуднення або вихідних даних?», — запитала одна з підпісниць. Луценко відповіла: «Виходячи з 1 кг в тиждень. Це наш з Наташею початок. Найближча мета».

Багато хто впевнений в результатї: «Впорається, вона дуже цілеспрямована».

Пустилася берега: Зрадниця Ані Лорак виступить у Росії на одній сцені з путіністами (фото)

субота, 3 грудень 2022, 10:59

"Забанена" в Україні співачка Ані Лорак не стомлюється дивувати своїх співвітчизників: після низки безглуздих постів у своїх соцмережах, в яких вона навіть не спромоглася написати про війну, називаючи її "хаосом", артистка виявила бажання танцювати пер...

"У Хмельницькому скоро теж так буде": Леся Нікітюк поїхала до Монако (фото)

п’ятниця, 2 грудень 2022, 20:43

Українська телеведуча Леся Нікітюк поїхала з України до Монако та показала, як проводить час за кордоном. Вона опублікувала в Instagram-сторіс фото та відео, зроблені в елітному готелі Monte-Carlo Bay Hotel & Ian Abragan Resort, передають Патріоти Укра...