Навіть фанати в шоці: Українка з найбільшими вилицями показала себе до пластики (фото)

Українка з найбільшими вилицями Настя Покрещук показала в Instagram архівну фотографію, яка була зроблена ще до пластики, передають Патріоти України.

Так, на знімку Настя показала себе в 30 років і 33 роки. Раніше у неї було блондинисте волосся, але вже пухкі губи. При цьому таких великих вилиць ще не було. А ось три роки потому вона показала себе з величезними вилицями, новою зачіскою і яскравим макіяжем.

"Без лінз і скул класно", "Все було супер, решта - зайве", "Навіщо ти зробила з себе потвору?", "Три роки тому дах поїхав", "По-моєму, раніше ти виглядала краще", "Вилиці трохи менше і нормально", - пишуть в мережі.

Дмитро Ступка похизувався палкими поцілунками та обіймами з коханою посеред Нью-Йорка (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 22:00

Український актор Дмитро Ступка поділився романтичним контентом зі своєю новою обраницею, співачкою Юлією Калабішкою. Зокрема, артист разом з коханою поїхав у подорож до Нью-Йорка. Звідти в Instagram-stories Дмитро ділиться різноманітними фото та відео...

Співак та офіцер ЗСУ Женя Галич заявив, що його дратує пісня "Фортеця Бахмут"

четвер, 28 вересень 2023, 16:22

Соліст гурту O.Torvald Женя Галич, який служить у ЗСУ, висловився про "байрактарщину" - пісні, у яких артисти спекулюють темою війни. Він зазначив, що не любить таку творчість. Окрім цього, офіцер висловився про пісню "Фортеця Бахмут", яку виконав гурт...