Називали "товстуном" і "шахраєм": Принц Гаррі виступив у суді з гучними заявами проти преси

Принц Гаррі продовжує судитися з британськими таблоїдами. Тепер він заявив, що з народження не почувався у безпеці через вороже ставлення до преси, передають Патріоти України.

Принц Гаррі днями прилетів до Великої Британії, щоб свідчити у суді. Він виступив у справі щодо Mirror Group Newspapers, яких звинувачує у використанні незаконних засобів для здобуття інформації.

Принц Гаррі поскаржився на пресу

Принц Гаррі ще перед судом опублікував письмову заяву, у якій поскаржився, що британські таблоїди створюють "його спотворену версію" та визначають ролі для членів королівської сім'ї.

Тоді вони починають підштовхувати вас до того, щоб грати ту роль або ролі, які їм найкраще підходять і які продають якомога більше газет, особливо якщо ви є "запасним" для спадкоємця, написав син короля. "Тоді ти або "принц-плейбой", "невдаха", або, у моєму випадку, "товстун", "шахрай", "неповнолітній алкоголік", "безвідповідальний наркоман", – такі слова британська преса підбирала до принца Гаррі, за його словами.

Принц Гаррі висловився проти видавців Daily Mirror, Sunday Mirror і The People. Він стверджує, що журналісти зламали його голосу пошту, через що він не міг почуватися в безпеці з юного віку. Онук Єлизавети II заявив, що Пірс Морган втручався у життя принцеси Діани. Він критикував британський уряд та навів ряд ситуацій, що доводять шахрайство ЗМІ.Представники Mirror Group Newspapers заперечують всі звинувачення.


Артем Пивоваров зворушив вчинком на своєму концерті щодо українського бійця, який через поранення втратив зір (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:30

Військовий штурмової бригади Національної Гвардії в лютому цього року під час виконання бойового завдання дістав важке поранення. . Український співак Артем Пивоваров показав відео зі свого концерту, на який прийшов військовий, який втратив зір після ...

Вагітна первістком Надя Дорофєєва зізналася, чи співає російською мовою за кордоном

понеділок, 2 жовтень 2023, 15:24

Українська співачка Надя Дорофєєва розповіла, чи виконує свої російськомовні хіти за кордоном. За її словами, після 24 лютого 2022 року вона почала свою кар'єру з нуля, передають Патріоти України. І якщо багато хто перекладає свої пісні українською мо...